Skip to content

ЕКСКЛЮЗИВ ОФІЦІЙНО У Дніпрі зелену зону на Перемозі назвали в честь командира полку «Цунамі» Олександра Гостіщева

Михайло Чернов

У Дніпрі зелену зону на Перемозі назвали в честь командира полку «Цунамі» Олександра Гостіщева

У Дніпрі вшанували пам’ять трагічно загиблого Олександра Гостіщева – нашого земляка, захисника України, добровольця, який став на захист рідної країни ще у 2014 році та потім боровся з повномасштабною агресією ворога. На превеликий жаль, Олександр трагічно загинув нещодавно через ворожий удар по Одесі, пише «Наше місто».

– Депутати вшанували пам’ять про Олександра Гостіщева, назвали на його честь сквер, який знаходиться на житловому масиві Перемога – біля проспекту Героїв та пров. Добровольців, – зазначив секретар міськради Олександр Санжара. – Це дуже символічно, адже він був і Героєм, і добровольцем. І сквер на його честь буде нагадувати про подвиг Олександра та усіх людей, хто став на захист України.

 «Його Шлях самурая – шлях принципової, чесної людини, справжнього патріота та ідеаліста, – написав про Олександра Гостіщева міський голова Дніпра Борис Філатов. –  Життєвий шлях від «Дніпра-1» до «Цунамі». Життєвий шлях, який підло перервало російською ракетою, коли Олександр приїхав рятувати своїх підлеглих».

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі провели в останню путь Олександра Гостіщева.

Категорія: Війна, Влада, Новини Дніпра

Позначки: , ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: