Skip to content

Дніпро доправив на фронт ще 400 одиниць різного виду оргтехніки та обладнання

Дніпро доправив на фронт ще 400 одиниць різного виду оргтехніки та обладнання

Дніпро продовжує лідирувати з підтримки Сил оборони. Місто постійно доправляє на фронт великі партії допомоги. Цього разу захисникам передали 400 одиниць техніки, обладнання тощо на загальну суму – майже 7 млн грн. Про це повідомляє «Наше Місто» з посиланням на прес-службу міськради.

Заступник міського голови із цифрової трансформації, Костянтин Цепенніков, зазначив, що ця допомога включає дрони, ноутбуки, планшети, багатофункціональних пристрої та багато іншого, що буде сприяти виконанню бойових завдань.

«Йдеться про 80 FPV-дронів, 138 ноутбуків, 30 планшетів, 87 багатофункціональних пристроїв (ксероксів), 16 портативних зарядних станцій. А ще ручні тепловізійні монокуляри, персональні комп’ютери, кабельну продукцію, захисні бокси для радіостанцій. Ці засоби допоможуть нашим героям виконувати завдання, зокрема й бойові. Наближаємо нашу перемогу разом!» — сказав Костянтин Цепенніков.

Військовий з позивним “Луциус” подякував громаді Дніпра за допомогу, особливо виділивши FPV-дрони, які вже показали свою ефективність на полі бою.

«Сьогодні отримали багатофункціональні пристрої. У війську також існує документообіг. Тому така оргтехніка дуже нам потрібна у роботі. Раніше від громади Дніпра отримали FPV-дрони. Вони файно працюють і приносять «подаруночки» супротивнику. Дякуємо за таку поміч і підтримку», – підкреслив військовий з позивним «Луциус».

Підрозділ військового із позивним «Шева» отримав FPV-дрони.

«Там, де піхота не може дістатися, це роблять ці чудові «пташки». Нашому підрозділу вони вкрай потрібні, тому безмежна вдячність за надане», — додав військовий.

Фото: прес-служба міськради.

Нагадаємо, раніше ми писали: Дрони, радіостанції, генератори: за час війни підприємство «Інфо-рада-Дніпро» передало на фронт техніки на понад 625 млн грн.

Читайте також: Дніпро доправив на фронт ще понад 250 дронів на суму майже 24 млн грн.

Категорія: Війна, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: , ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: