Skip to content

ЕКСКЛЮЗИВ ОФІЦІЙНО У Дніпрі у Прозорому офісі відкрився рекрутинговий центр для ЗСУ

Дніпро став  третім містом  країни, де відкрився центр рекрутингу ЗСУ. Спільний проєкт Міністерства оборони України, Генштабу ЗСУ, міськради та Дніпропетровської ОВА  стартував у «Прозорому офісі» Лівобережного ЦНАП. Про це повідомляє сайт «Наше місто».

У центрі кожен охочий зможе отримати інформацію щодо можливості застосування своїх професійних навичок у Силах оборони країни. Головна відмінність створеного центру полягаю в тому, що тут працюють  цивільні громадяни.

– Такі центри створені заради того, щоб допомогти вмотивованим громадянам зробити свідомий вибір і потрапити в конкретну частину на конкретну посаду, – розповідає Юлія Лєднєва, заступник начальника відділу ЦНАП «Я-ветеран». – Наші рекрутери – суто цивільні громадяни, які проводять співбесіду з кандидатами для виявлення їх побажань, потреб та можливостей та пропонують відповідні посади: від бойових та штабних, до ІТ, медиків, кухарів, піарщиків тощо.

Зазначимо, що перші бажаючі долучитися до захисту держави вже звернулися до нового рекрутингового центру.

– Повістки ми не вручаємо, – каже рекрутер центру Анна. – Ми тільки можемо проконсультувати, щось запропонувати чи допомогти обрати ту чи іншу посаду. Також ми організуємо зустрічі з представниками військових частин і супроводжуймо кандидатів на всіх етапах рекрутингу. В перший день роботи  до нас звернулися бажаючі стати операторами БПЛА та водіями. Був також медик.

Рекрутинговий центр працює у «Прозорому офісі» Лівобережного ЦНАП( 2поверх) на проспекті Слобожанський 8. Тел. 066 073 34 78.

Раніше ми писали про те  які вакансії пропонують українцям і скільки платять.

Фото Володимира Федорищева

Категорія: Важливо, Війна, Новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: