Skip to content

ЕКСКЛЮЗИВ ОФІЦІЙНО В Дніпрі стартував поточний ремонт доріг гарячим асфальтом

Михайло Чернов

В Дніпрі стартував поточний ремонт доріг гарячим асфальтом

В Дніпрі зі встановленням стабільної весняної погоди профільні комунальні служби розпочали поточний ремонт доріг з використанням гарячого асфальту. Раніше, наприкінці зими, яка позначилася складною мінливою погодою, було проведено оперативний ямковий ремонт – дорожнє покриття відновили на понад 80 локаціях. Ці роботи було виконано для того, щоб забезпечити безаварійний проїзд транспорту.

В Дніпрі стартував поточний ремонт доріг гарячим асфальтом

А зараз стартували більш масштабні ремонтні роботи на автошляхах. Робиться все для того, щоб в Дніпрі, який в наш воєнний час став найбільшим логістичним хабом країни, було забезпечено стабільний рух транспорту, безпечні та комфортні умови для усіх учасників руху. Саме таке завдання, яке ставить мер Дніпра Борис Філатов ставить міським комунальним службам, вони впевнено виконують.

Просто зараз ремонт дорожнього покриття триває на одній з важливих транспортних розв*язок по вулиці Передова. Працює бригади фахівців-дорожників та потужна техніка.

Михайло Небрат

– Розпочали ремонт. Спочатку виконується фрезерування пошкодженого дорожнього полотна, потім – очищення,  підготовка поверхні, а далі – укладання гарячого асфальтобетону, – розповідає про перебіг робіт керівник дорожньої дільниці Михайло Небрат. – За день ремонтуємо близько 600 кв м дорожнього покриття.

В Дніпрі стартував поточний ремонт доріг гарячим асфальтом

Ремонти доріг з використанням гарячого асфальту в перспективі також відбудуться на низці важливих вулиць лівого берега, на одному з мостів Дніпра, а також у житломасиві Діївка, розповідає Дмитро Коробов, заступник директора департаменту благоустрою та інфраструктури міської ради. 

Дмитро Коробов

Роботи будуть виконуватися на основних транспортних магістралях, шляхопроводах, мостах. В першу чергу буде приділятися увага ділянкам доріг, по яких відбувається рух транзитного транспорту, а також маршрутам громадського транспорту, –  зазначає Дмитро Коробов.

 Загалом профільні комунальні служби відремонтують близько 200 000 м² доріг. Роботи планують виконати до початку літа.

Фото автора

Категорія: ЖКГ, Новини Дніпра

Позначки: , ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: