Skip to content

У перший день війни став на захист країни: історія військового з ТрО Дніпра

У перший день війни став на захист країни: історія військового з ТрО Дніпра

Один з військових 108-ї окремої бригади ТрО – Артем, який родом з Кам’янського. Він у перших же день повномасштабного вторгнення став на захист нашої країни. Мрія чоловіка – викосити росіян, як той “бур’ян” з нашої землі, – передає «Наше Місто» з посиланням на прес-службу 108-ї окремої бригади ТрО.

З юних років Артем захоплювався технікою. Це й привело його до фаху інженера-енергетика. Після закінчення навчання він приєднався до сімейного бізнесу – мережі закладів швидкого харчування. Артем з радістю працював з рідними, а згодом одружився, і у них з дружиною народився син.

24 лютого 2022 року життя сім’ї різко змінилося. Війна, що розпочалася через російське вторгнення, перекреслила всі плани. Артем не вагався ні хвилини, тому у перший же день з’явився у ТЦК, щоб стати частиною бойового братерства Кам’янського батальйону 108-ї бригади ТрО ЗСУ.

Спочатку служба охороняла ТЦК, несла вахту на блокпостах, тренувалася та злагоджувалася. А потім настав час виїзду до зони бойових дій. Артем, міцний та хоробрий воїн, завжди опинявся на вістрі – у складі групи швидкого реагування. Його самовідданість не залишилась непоміченою, і зараз він – молодший сержант, командир відділення з бойовим псевдо «Рамс».

Авторитет Артема серед побратимів ґрунтується на повазі. Він сумує за рідними, адже бачиться з ними рідко. Коли ж приїжджає додому, його зустрічають батьки, сестра, кохана дружина та трирічний син.

«Сину три рочки і два з них ми майже не бачились. Дуже прикро, що мене нема поряд в час, коли він росте. Але, на жаль, іншого виходу просто нема, доводиться приносити в жертву частину свого життя заради майбутнього малого. Коли ми переможемо, я тільки і буду робити, що відповідати на його безкінечні “Чому та чого?”. Скоріше б вже викосити цей російський “бур’ян” на нашій землі, здобути перемогу та повернутися додому, до родини. Це – моя мрія. Про це всі наші хлопці мріють», – ділиться військовий.

Фото: прес-служба 108-ї окремої бригади ТрО.

Нагадаємо, раніше ми писали: З перших днів війни допомагала бійцям: історія військовослужбовиці з ТрО Дніпра.

Читайте також: На фронті розумієш, що все матеріальне – другорядне: історія військової юристки з ТрО Дніпра.

Категорія: Війна, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: