Skip to content

У Дніпрі міська влада співфінансуватиме проєкти на допомогу силам безпеки і оборони України

У Дніпрі міська влада співфінансуватиме проєкти на допомогу силам безпеки і оборони України

Місто Дніпро не лише передає військовим дрони, автівки та амуніцію, а й робить наступний крок – співфінансуватиме проєкти, спрямовані на допомогу силам безпеки та оборони України. Про це повідомляє «Наше місто» з посиланням на міську владу Дніпра.

Щоб взяти участь у конкурсі на отримання коштів з муніципальної програми «Співфінансування проектів на допомогу силам безпеки і оборони України», потрібно виконати такі умови:  письмовий запит від підрозділів на ім’я учасника конкурсу та його  власний внесок  у розмірі не менше, ніж 25 %  від суми проєкту. Решту переможцям дофінансує міська рада.

Проєкти можна подавати до 6 травня. Організатором конкурсу є департамент інноваційного розвитку Дніпровської міської ради https://dniprorada.gov.ua/uk/page/departament-innovacijnogo-rozvitku-dniprovskoi-miskoi-radi (тел. 093 093 97 00, [email protected]).

З порядком проведення конкурсу можна ознайомитися за посиланням: https://drive.google.com/file/d/117GoLpWTlqXi-L1rwIJYzvHqowJYmcfY/view

«Шановні дніпряни! Якщо ви маєте бажання допомогти військовим, а вашого ресурсу не достатньо, можете отримати до 75 % фінансування з міського бюджету на задоволення запиту військових. Готуйте свої пропозиції та подавайте до організатора!», – говорить Артем Хмельников, голова комісії Дніпровської міської ради з питань розвитку місцевого самоврядування, міжнародних зв’язків та енергозбереження.

Раніше ми писали, у Дніпрі розпочали демонтаж частини будинку на Набережній Перемоги, 118, в який влучила ракета.

Категорія: Важливо, Війна, Влада, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: