Skip to content

ОФІЦІЙНО Дніпро визнано лідером за рівнем прозорості серед українських міст

Дніпро визнано лідером за рівнем прозорості серед українських міст

Дніпровська міська рада послідовно демонструє високий рівень відкритості та прозорості у своїй діяльності. Це підтверджує дослідження руху “Чесно”, згідно з яким Дніпро визнано лідером за рівнем прозорості серед усіх міст України за 2023 рік, пише «Наше місто».

Вже втретє команда “Чесно” проводить моніторинг відкритості місцевих рад. Цього року оцінювання ґрунтувалося на 11 маркерних питаннях, що стосуються публічності та доступності інформації про діяльність міської ради. Серед них:

  • Наявність анонсів про проведення сесій та засідань комісій
  • Публікація порядків денних
  • Оприлюднення проектів рішень, протоколів та відеозаписів засідань

За результатами дослідження Дніпровська міська рада отримала найвищий бал за методологією “Чесно”. Це свідчить про те, що міська влада Дніпра максимально відкрита для своїх громадян та надає їм доступ до всієї необхідної інформації.

Важливо зазначити, що Дніпровська міська рада, очолювана Борисом Філатовим, публічно декларує свою прихильність принципам прозорості та підзвітності. Зокрема, міська влада визнає, що деякі питання сесій можуть розглядатися в закритому режимі, але це стосується лише тем, пов’язаних з військовою службою або обороною.

Відкритість та прозорість є важливими складовими демократії. Завдяки доступності інформації громадяни можуть краще розуміти, як працює влада, та контролювати її діяльність.

Дніпро є прикладом для інших міст України у питаннях відкритості та прозорості. Це визнання є результатом системної роботи міської влади, спрямованої на забезпечення доступності інформації для громадян.

Нагадаємо, раніше ми писали, що Дніпро – лідер з допомоги захисникам України серед обласних центрів країни. Також читайте: Дніпро в рейтингу фінансуванні армії – перший, як громада, що віддала найбільше коштів на потреби оборони, – Борис Філатов. Дніпро перший за рівнем прозорості — результати дослідження «Transparency International Ukraine».

Категорія: Влада, Новини Дніпра

Позначки: , ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: