Skip to content

ЕКСКЛЮЗИВ У Дніпрі виступив лідер гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук

16 березня у Дніпрі у рамках благодійного всеукраїнського  туру виступила жива легенда вітчизняної музики  – лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук. Він представив акустичну програму – про це повідомляє «Наше місто».

Це був вечір щирих емоцій та повного єднання слухачів з артистом. Зал театру опери та балету був заповнений вщент. І це при тому, що найдорожчі квитки коштували 4500 гривень, найдешевші – 550. Гроші від їх продажу йдуть на допомогу ЗСУ.

Війна змінила нас всіх, але вона відкрила в нас людяність, – такими словами розпочав концерт довгоочікуваний гість. – Відкрила розуміння того, що ми – велика нація. Ця моя програма народжена війною. На стадіони ми повернемося після Перемоги. Більшість пісень я зіграю на моєму улюбленому інструменті, на якому я створюю пісні. На роялі.

Тим не менш, спочатку Вакарчук взяв до рук гітару, з якою, за його словами, подружився під час поїздок на фронт до наших захисників. Таких поїздок в нього було вже біля 40. Вони дають музиканту відчуття причетності до великої справи. Бо, як справедливо наголосив Святослав, кожен має робити для Перемоги те, що може. Тільки таким чином всів разом ми досягнемо успіху.

Потім був рояль. Під час концерту прозвучали дві пісні, авторство яких не належить ОЕ. Першу з них Вакарчук, згідно з його зізнанням, виконував, коли йому було два роки. Вона взагалі  стала першою піснею в його репертуарі – це українська народна пісня «Ой, чий то кінь стоїть». А друга  –  всім відома You Are So Beautiful.

Більшість пісень було про кохання. Глядачі аплодували та підспівували таким хітам як «Не йди», «Моя маленька незалежність», «Я не здамся без бою», «На небі» та іншим. Дніпряни дарували співаку багато квітів. Він із задоволенням приймав їх та робив селфі з тими, хто цього бажав. Взагалі  Вакарчук був у доброму гуморі незважаючи на те, що, як він сам зауважив,  напередодні застудився  – це відчувалось і по його голосу. Під час виконання двох пісень він помилково поміняв місцями слова.

Артисти таке роблять коли або дуже хвилюються, або вони настільки розслаблені, що їм все одно, – посміхнувся Святослав. – В мене зараз другий варіант. Я відчуваю себе з вами так, наче я з друзями на кухні. Взагалі у Дніпрі я буваю кожного місяця – частіше, ніж у рідному Львові. Бо їду звідси до наших хлопців на схід. Я знаю тут багато заправок, багато кілометрів пробіг по вашій набережній, маю тут купу друзів. У вас багато гарних кав’ярень. Тому у Дніпрі мені так само, як у Львові, завжди хочеться кави.

Дніпру Вакарчук присвятив пісню «Човен». Звісно, звучали і пісні про наше сьогодення – «Відповідь», «Обійми». Музикант зізнався, що цього року до 30-річчя ОЕ восени вийде новий альбом. А ще гурт вперше запише англомовний диск. Наостанок Святослав пообіцяв, що розлука з ним дніпрян триватиме недовго: він знов приїде до нас у  травні. Чекаємо!

Фото Станіслава Губкіна.

Нагадаємо, раніше ми присали про те, що у Дніпрі виступив Іво Бобул.

Категорія: Афіша, Новини Дніпра, Новини Культури Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: