Skip to content

Медики у Дніпрі врятували 10-річну дитину, яка вдихнула іграшку

Медики у Дніпрі врятували 10-річну дитину, яка вдихнула іграшку

У Дніпрі 10-річний хлопчик з вадою нервової системи вдихнув дрібну деталь під час гри з іграшками. На виклик терміново приїхала бригада медиків та врятувала дитину, – розповідає «Наше Місто» з посиланням на медика Віктора Пальчинського.

За словами медиків швидкої, батьки дитини помітили, що з сином щось не так і викликали швидку. Виявилося, що хлопчик вдихнув дрібну деталь з іграшки.

«Стороннє тіло в дихальних шляхах у дитини. Маленький пацієнт з вадою нервової системи грався з іграшками та вдихнув дрібну конусоподібну деталь, яка має отвір – це його і врятувало», – йдеться у дописі.

Таким чином, професіонали за допомогою ларингоскопу та корнцангу вилучили усе зайве з організму дитини, після чого дихання хлопчика нормалізувалося.

«Виклик, я вам скажу, мурахи по всьому тілі, адже один невірний рух і все може закінчитися погано. Але ж на виклику специ, вони все тримають у своїх руках»,- каже медик.

Медики також нагадують про необхідність нагляду за дітьми, особливо коли ті граються з дрібними іграшками, які легко можна проковтнути.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, як дніпровські медики допомагають пораненим воїнам повернутися до повноцінного життя.

Читайте також: Втратив свідомість та перестав дихати: у Дніпрі медики врятували життя 14-річного хлопця.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: