Skip to content

ЕКСКЛЮЗИВ Допомога ЗСУ та екології. Як у Дніпрі використані одноразові електронні сигарети працюють на Перемогу

Волонтери Дніпра

Молодь Дніпра, яка об’єдналася у проєкт FrontPower, щоб робити для фронта павербанки з використаних одноразових електронних сигарет, почала випускати ліхтарики, а нещодавно презентувала першу зарядну станцію Ecoflow з одноразок і корпусом з ящику для для патронів зразка NATO. Про це пише “Наше місто”.

павербанки для ЗСУ

Виготовлена з використаних одноразових сигарет станція Ecoflow важить близько 4,5 кг. Її потужність 40000 мАh, 12 V. А собівартість такого приладу – близько 2500 грн (мікросхеми, дрони, зарядні проводи). 

Всі своє вироби учасники проєкту передають військовим.  Наразі хлопці та дівчата зібрали понад 20 000 використаних одноразок та виготовили більше 70 повербанків, якими вже активно користуються на фронті.

Команда складається з місцевої молоді, це звичайні студенти Дніпра та інших міст, які працюють дистанційно, – каже Азад Мамедов, керівник проєкту. – Наша головна мета – це допомога військовим. Одночасно ми допомагаємо екології переробкою одноразки.

За словами технічного спеціаліста Дмитра, для створення лише одного повербанку  знадобиться близько трьох годин та приблизно 24 електронні сигарети, корпус зарядних пристроїв виготовляються на 3D принтері. Батареї розміщують поруч, після чого зʼєднують їх дротом і припаюють.

волонтери Дніпра

До проєкту може долучитися кожний бажаючий допомогти нашій армії. 18- річна Вікторія каже, що приєднавшись до команди, не мала жодного досвіду у виготовленні електронних пристроїв, однак саме тут вона набула технічних навичок і з кожним днем їх удосконалює.

Наразі у Дніпрі існує 8 локацій для збору використаних електронних сигарет, ознайомитися з деталями можно за посиланням.

Нагадаємо, раніше ми писали, у Дніпрі посадовець міськради волонтерить санітаром, допомагаючи рятувати поранених. 

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Тема дня

Позначки: , , ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: