Skip to content

ЕКСКЛЮЗИВ У Дніпрі 16-річний хлопець встановив рекорд із жонглювання булавами

У Дніпрі 16-річний хлопець встановив рекорд із жонглювання булавами

У Дніпрі 16-річний жонглер Роман Галішніков встановив рекорд «Найбільша кількість кидків при жонглюванні трьома булавами за 1 хвилину». Про це повідомляє «Наше Місто».

Роман жонглює булавами так швидко, що здається наче у нього в руках не булави, а пропелери. При такій швидкості візуально підрахувати параметр рекорду неможливо. Тому підрахунок вели по відео в уповільненому режимі. За одну хвилину він здійснив 206 кидків.

Роман вдосконалюється у швидкісному жонглюванні з 6-річного віку.  Перший  тренер, який навчив його тонкощів жонгляжу та акробатики – легенда дніпровського цирку Сан Санич Цитко. З самого дитинства у юного артиста щоденні тренування по 3-4 години,  майстерність відточена до автоматизму. У планах в юної зірки – перевершити рекордсмена світу з жонглювання Маріо Бероусека.

Нині Роман Галішніков успішно виступає в болгарському Цирку Арена і паралельно навчається у Дніпровському фаховому мистецько-художньому коледжі культури на відділенні “Циркові жанри“. 

Докладніше про новий рекорд України – у нашому відео.

Нагадаємо, раніше ми писали, що Дніпрянка Ярослава Магучіх виборола “срібло” на чемпіонаті зі стрибків у висоту в приміщенні.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: