![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-02_12-39-17-883x662.jpg)
У Дніпрі перевірили облаштування укриття по просп. Богдана Хмельницького, 31-А. Його було введено в експлуатацію в 1980 році. Укриття будували саме як бомбосховище з дотриманням усіх відповідних вимог. Тут може розміститися до 240 осіб, пише «Наше місто».
Укриття забезпечено централізованим водопостачанням, водовідведенням та електроживленням. На випадок блекауту передбачено аварійне електроживлення від дизель-генератора. Додатково у сховищі створено запас питної та технічної води.
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-02_12-39-23-2-883x662.jpg)
В укритті обладнано кімнату матері та дитини, дитячий куточок, місце для відпочинку з можливістю підзарядити гаджети та скористатися інтернетом. Є душ та санвузол. Також наразі ведуться роботи із заміни вентиляційної системи укриття.
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-02_12-39-19-883x662.jpg)
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-02_12-39-18-883x662.jpg)
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-02_12-39-21-883x662.jpg)
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-02_12-39-23-883x662.jpg)
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-02_12-39-24-883x662.jpg)
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-02_12-39-25-2-883x662.jpg)
Раніше ми писали, у Дніпрі перевірили укриття на базі закладу позашкільної освіти.