Skip to content

У Дніпрі перевірили укриття в адміністрації Новокодацького району: що виявила перевірка

У Дніпрі перевірили облаштування укриття в будівлі Адміністрації Новокодацького району, яка розташована на просп. Сергія Нігояна, 77. Про це пише «Наше місто» з посиланням на міську владу Дніпра.

«У минулому році тут провели улаштування та ремонт найпростішого укриття. Воно розраховане на 50 осіб. Сюди вже неодноразово спускалися працівники адміністрації та громадяни, які знаходилися в будівлі. Тут є пандуси для потреб людей з інвалідністю, є санвузли, вентиляція, система оповіщення та пожежна сигналізація. Є місця для сидіння, а в сусідній кімнаті облаштовано Пункт Незламності, де можна підзарядити ґаджети чи випити чаю або води», – зазначає директор департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики ДМР Артем Нідєлько.

Крім того, в адміністрації є запаси питної та технічної води, а на випадок відключення електроенергії – генератор. Також в укритті працює інтернет.

Укриття облаштовані у всіх районних адміністраціях Дніпра, тому під час тривоги громадяни, які знаходяться у справах в їх приміщеннях можуть спуститися туди та перечекати повітряну тривогу. У минулому році в укриттях проведено ремонт, а їх якість та безпечність затверджено актами від ДСНС.

Раніше ми писали, у Дніпрі перевірили укриття за адресою вул. Данила Галицького, 17.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: