Skip to content

У Дніпрі відкрився новий сучасний Центр медичної реабілітації (Відео)

У Дніпрі відкрився новий сучасний Центр медичної реабілітації (Відео)

Сьогодні, 1 березня, у Дніпрі відкрився сучасний Центр медичної реабілітації. Цей медцентр є релокованим, оскільки його відкрили фахівці з Лисичанська. Але лікують там не тільки земляків з Луганщини, – передає «Наше Місто» з посиланням на ДніпроТБ.

У новому медичному центрі надають найрізноманітнішу допомогу. Окрім того, переселенці з Луганщини, військові та їх родини можуть проходити амбулаторне та стаціонарне лікування безкоштовно.

Один з пацієнтів медцентру – переселенець з Луганщини Ельдар. Він травмував ногу ще багато років тому. Звичайно, з початком повномасштабного вторгнення чоловікові, як і багатьом українцям, довелося перенести чимало стресових ситуацій. Переїзд до нового міста та адаптація до нового життя також дали про себе знати. Тож, потребувавши курсу реабілітації, Ельдар прийшов до медцентру. Він став одним з перших відвідувачів.

«В мене була травма ноги 10 років тому, зараз травма дала про себе знати. Тут, у Дніпрі, є наша лікарня міста Лисичанськ. Прийшов туди, там сказали, що тут відкрився новий реабілітаційний центр і можна прийти позайматися. Сподобалось, звичайно, все нове, цікаве обладнання, комп’ютеризоване. Я вважаю, корисне для здоров’я, особливо, якщо були якісь травми», – ділиться Ельдар.

У реабілітаційному центрі використовується лише сучасне медичне обладнання, з яким працює команда кваліфікованих фахівців. Всі члени цієї команди є переселенцями з Лисичанська, які теж пережили труднощі, але зараз вони радіють можливості працювати разом.

За словами Євгенії Гавриш, виконуючої обов’язки генерального директора КНП «Лисичанська багатопрофільна лікарня», для їхньої лікарні це є новим досвідом. Навіть лікарів, таких як ортопеди, травматологи, хірурги, направляли на спеціалізовані курси, де вони пройшли спеціалізацію у фізичній та реабілітаційній медицині.

Загалом, в Україні існують лише три реабілітаційні центри для переселенців, які розташовані у Дніпрі, Харкові та Києві. Голова Луганської ОДА, начальник обласної військової адміністрації, Артем Лисогор, наголошує, що вони вклали душу у вибір необхідного обладнання для відновлення рухового апарату та реакцій, оскільки це актуальні завдання сьогодення.

«На Дніпропетровщині такий, напевно, один з найбільших, один знайоснащеніших, тому дійсно хочеться подякувати Лисичанській військовій адміністрації і керівникам лікарських закладів, тому що вони дійсно, ви самі сьогодні це побачили, вклали душу і вибрали техніку саме ту, яка дійсно надасть можливість реабілітуватися людині», – каже Артем Лисогор.

Він також зазначає, що медичний центр пропонує опорно-рухову і нейрореабілітацію не лише переселенцям, але й військовослужбовцям та членам їхніх родин. Послуги можуть отрим ати як дорослі, так і діти. До того ж усі послуги надаються безкоштовно.

«Ми не обмежені тим, що повинні надавати послуги лише Лисичанській громаді. Реформа каже про те, що будь-яка людина, яка отримала направлення – прийде та отримає послуги», – каже начальник Лисичанської військової адміністрації – Валерій Шибіка.

Нагадаємо, раніше ми писали: Нове обладнання та комфортне укриття: у Дніпрі відремонтували амбулаторію центру первинної допомоги.

Читайте також: Складні операції та сучасне обладнання: у 4-й міській лікарні Дніпра працює нове нейрохірургічне відділення.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: