Skip to content

Складні операції та сучасне обладнання: у 4-й міській лікарні Дніпра працює нове нейрохірургічне відділення

Дніпро модернізує медичні заклади. Лікарні отримують нове сучасне обладнання, затишні та комфортні умови для пацієнтів та медиків, а також нові профільні відділення. Про це пише «Наше місто» з посиланням на міську владу Дніпра.

Одним з прикладів успішної модернізації є 4-та міська лікарня Дніпра. Тут розпочало роботу нове нейрохірургічне відділення, оснащене сучасним німецьким обладнанням. Це включає: новітню операційну та спеціальний мікроскоп для підвищення точності хірургічних втручань.

Завдяки оновленню, лише за два місяці роботи відділення, лікарі вже прооперували близько пів сотні пацієнтів.

«Наша історія розпочалася з допомоги пораненим бійцям. Ми проводили їм операції з відновлення периферичних нервів, даруючи шанс на нове життя. З часом, завдяки отриманню нового обладнання та інструментів, ми розширили спектр своїх можливостей. Сьогодні ми надаємо допомогу пацієнтам з інсультами, пухлинами головного мозку та іншими захворюваннями центральної та периферичної нервової системи. Наш шлях лише розпочався, адже ми маємо амбітні плани на майбутнє», – розповідає завідувач відділення, лікар-нейрохірург Ігор Кирпа, зауваживши, що у планах лікарні також розширення спектру нейрохірургічних втручань.

У відділенні обладнано пʼять палат, де пацієнти зможуть проходити реабілітацію.

Під час огляду нового відділення мер Дніпра Борис Філатов підкреслив, що, незважаючи на війну, місто має амбітні плани щодо розвитку медицини та модернізації лікарень.

«Покращення медичного обслуговування є одним із ключових напрямків роботи міста Дніпро. Ми невтомно трудимося над тим, аби міські лікарні мали можливість втілювати всі медичні пакети, запропоновані Національною службою здоров’я України, та надавати жителям міста повний спектр медичних послуг. Відкриття нового нейрохірургічного відділення в четвертій міській лікарні стало надзвичайно важливою подією не лише для мешканців Дніпра, які потребують допомоги після інсультів або травм, але й для військових, які отримали поранення під час бойових дій», – зазначив Філатов.

Раніше ми писали, у Дніпрі можна дистанційно відкрити лікарняний на 5 днів.

Категорія: Важливо, Влада, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: