Skip to content

У Дніпрі з початку року вже відремонтували 10 ліфтів

Місто Дніпро успішно подолало проблему нерухомих ліфтів, що роками псували життя мешканцям. Щороку сотні підйомників оновлюються та ремонтуються, й ліфт у другому під’їзді будинку 1, корпус 1 на ж/м Тополя-2 не став винятком. Про це пише «Наше місто» з посиланням на міську владу Дніпра.

Ще кілька років тому, за словами місцевого мешканця Романа, цей ліфт часто ламався, змушуючи його з двома дітьми та візочками долати 9 поверхів пішки.

Поточний ремонт підйомника передбачає заміну не лише серця, а й інших важливих деталей, які не оновлювалися понад 40 років.

«Два роки тому ми оновили лише кабіну ліфта. Зараз же йде заміна всіх інших деталей для забезпечення безперебійної роботи. Вас очікує нова кабіна, двері на кожному поверсі, лебідка, сучасна станція керування та інші нові вузли. Ліфт буде енергоефективним, що дуже важливо в наш час. Роботи вже виконані на 70%, і за півтора тижня мешканці отримають абсолютно новий та сучасний підйомник», – розповів директор ліфтової організації Артем Резник.

За словами представника департаменту житлового господарства Дніпровської міської ради Єгора Худякова, проблема непрацюючих ліфтів у Дніпрі стала гострою кілька років тому. Адже це питання безпосередньо впливає на комфорт життя мешканців міста. Проте, цю проблему вдалося вирішити, і наразі у Дніпрі немає ліфтів, які б не функціонували протягом місяців.

Раніше ми писали, у Дніпрі попри війну в будинках продовжують оновлювати ліфти.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: