Skip to content

ОФІЦІЙНО У центрі Дніпра демонтували незаконний кіоск

В центрі Дніпра у дворі по вулиці Юліуша Словацького, 14 демонтували незаконний кіоск з ремонту взуття. Як стало відомо, власник кіоску не мав жодних дозвільних документів на його розміщення. Про це повідомляє «Наше місто» з посиланням на міську владу Дніпра.

«Власник не мав необхідних дозволів на тимчасову споруду. Згідно з процедурою, власнику самовільно розміщеної тимчасової споруди видається припис з вимогою демонтажу власними силами протягом трьох робочих днів. Якщо після закінчення цього терміну власник не звільнив об’єкт благоустрою самостійно, готується проект рішення виконавчого комітету про демонтаж споруди», – розповіла головна спеціалістка юридичного відділу КП «Дніпровські активи» ДМР Наталія Пивоварова.

Отже, сьогодні комунальники його демонтували та відвезли на спеціальний майданчик.

«Власник має надати документи на тимчасову споруду. Забрати споруду можна буде лише після демонтажу та сплати витрат на його проведення, а також витрат на зберігання», – наголосила Наталія Пивоварова.

Протягом 2023 року було демонтовано близько 70 незаконно встановлених кіосків. Це сталося як за ініціативою влади, так і за скаргами мешканців, які прагнули вільно пересуватися містом. Більшість підприємців, на щастя, йдуть назустріч і самостійно демонтують свої МАФи після отримання відповідних приписів.

Наступним кроком стало прибирання “спотикачів” – самовільно розміщених рекламних конструкцій, що заважають пішоходам. Цього разу працівники КП “Дніпровські активи” ДМР попросили прибрати “спотикач” по вулиці В. Липинського.

З початку цього року у Дніпрі  демонтували близько 20 таких «спотикачів».

Раніше ми писали, у Дніпрі демонтують більше 10-ти незаконних споруд.

Категорія: Важливо, Влада, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: