![Чи поступаються дніпряни місцем у громадському транспорті?](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/02/postupaiutsia-chy-ni-horyzont-1060x596.jpg)
Постійно в громадському транспорті ми чуємо, що необхідно поступатися місцем літнім людям та вагітним жінкам. Цього ж нас учать і батьки з дитинства. Та чи завжди ми дотримуємося цього правила у повсякденному житті? Журналісти «Наше місто» вирішили запитати дніпрян, про те, як вони поводяться у громадському транспорті? Що з цього вийшло дивіться у нашому опитуванні.
Для одних поступитися місцем у громадському транспорті слабшому – не просто правило етикету, а й обов’язок громадянина.
Іншим же європейські цінності – до душі. Однак, такі правила поведінки можливі за умови, коли й транспорт не «натрамбовується» пасажирами, як у нас дуже часто буває.
Раніше ми писали, на яких ринках скупляються дніпряни.