Skip to content

ЕКСКЛЮЗИВ Велика війна, день перший: як все починалось у Дніпрі та Україні

24. 02. 2022-го. Дніпро, як і вся Україна, прокидається від потужних вибухів. Це – початок повномасштабної агресії проти нашої держави. Попереду нас чекає, повторюючи славнозвісний вислів Черчилля, кров, важка праця та сльози. Але, водночас і звитяга наших воїнів, звільнення окупованих територій. Але це буде попереду. «Наше місто» згадує день «че», та події що розгорталися.

Війна де-факто розпочалась у 2014 році. Але безпосередньо повномасштабній агресії передувало визнання російським диктатором путіним терористичних організацій «лнр» та «днр» як незалежних держав. За традицією кремлівський старець серед причин свого рішення назвав «защиту русскоговорящего населения». Наступного дня у Дніпрі відбулася чергова сесія міськради. Мер Борис Філатов від імені територіальної громади виступив із заявою. Він зазначив, що нас «захищати» не треба.

Вже ввечері 23 лютого 2022 року Верховною Радою було оголошено надзвичайний стан. А наступного ранку була війна.

У нашому відеосюжеті немає коментарів експертів, аналітиків. Всі ми пам’ятаємо той день. “Наше місто” згадує емоції, які були у мешканців Дніпра та України тієї лютої зими.

Раніше ми писали, Дніпро доправив Силам оборони чергову партію дронів і вантажівок.

Категорія: Важливо, Війна, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Тема дня

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: