Skip to content

Нові меблі, wi-fi та система фільтрації кисню: у Дніпрі на вул. Одеській, 7-А облаштували сховище

Нові меблі, wi-fi та система фільтрації кисню: у Дніпрі на вул. Одеській, 7-А облаштували сховище

У Дніпрі продовжують піклуватися про безпеку та комфорт мешканців міста. Так, тут відремонтували та облаштували ще одне укриття, – передає «Наше Місто» з посиланням на прес-службу міськради.

У Дніпрі завершили відновлення сховища за адресою вул. Одеська, 7-А. Приміщення будівлі цивільного захисту належить до комунального підприємства “Дніпровський електротранспорт”. Роботи з модернізації виконані власними зусиллями підприємства, яке також отримало відповідні акти готовності від Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС).

За інформацією начальника виробничо-технічного відділу депо № 1 КП “Дніпровський електротранспорт” Ігоря Анікєєва, ця споруда цивільного захисту була зведена у 1976 році. Вона стабільно функціонує з початку повномасштабного вторгнення. А паралельно тут виконували роботи для забезпечення комфорту мешканців.

«Це сховище другого класу захисту. Тут цілком замінили систему вентиляції. Встановили нові фільтри, мотори. У разі різних позаштатних ситуацій двері герметично зачиняються, а також закривається система вентиляції притоку повітря ззовні. Аби була циркуляція повітря усередині, вмикатимемо вентилятори. Повітря циркулюватиме через систему фільтрів. Є кнопка виклику чергового, який допоможе спуститися. Для резервного живлення є акумулятори та генератор. Загальна площа сховища – майже 300 квадратних метрів і розраховане воно на 170 осіб. Працює цілодобово», — розповів Ігор Анікєєв.

Також у сховищі провели вайфай, поповнили запаси питної й технічної води. Сходи до сховища обладнані пандусом для маломобільних людей. А у приміщенні є достатньо місць для сидіння, ліжка, розетки, обігрівачі, санвузли. Окрім того, у сховищі є кімната матері та дитини.

Місцевий мешканець Річард Сулаєв часто приходить до цього сховища, коли у місті лунає сигнал повітряної тривоги.

«Це сховище працює вже давно. Буває й таке, що приходжу сюди й по декілька разів на день, коли лунають повітряні тривоги і є ракетна небезпека. Відчуваю себе тут у цілковитій безпеці. Зараз тут зробили ремонт і перебувати стало ще комфортніше. Тепло, затишно. Є інтернет. У нормальних умовах можна перечекати повітряну тривогу. Дуже добре, що у місті приділяють увагу облаштуванню сховищ, укриттів. Це безпека містян», — підкреслив пан Річард.

30 сховищ у місті належать департаменту транспорту та транспортної інфраструктури. Частина з них – це мобільні укриття біля зупинок громадського транспорту. Решта – або на станціях метрополітену, або окремо побудовані ще раніше.

«Саме це сховище на вул. Одеській, 7-А побудоване ще за радянських часів. Раніше у ньому не було потреби. А з повномасштабним вторгненням рф вона з’явилася. Привели сховище до ладу. Зробили ремонт, нову проводку, систему вентиляції тощо. Ще два подібних сховища теж ремонтуємо. Але вони відкриті для містян», — додав заступник начальника управління транспорту департаменту транспорту та транспортної інфраструктури ДМР Іван Васючков.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, як у Дніпрі допомагають ВПО з працевлаштуванням.

Категорія: Війна, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: