Skip to content

На 2024 рік офіційну роботу мають пів мільйона людей: як у Дніпрі допомагають ВПО з працевлаштуванням

На 2024 рік офіційну роботу мають пів мільйона людей: як у Дніпрі допомагають ВПО з працевлаштуванням

У Дніпрі з перших місяців війни Інспекція з питань праці та зайнятості населення разом з найактивнішими роботодавцями міста проводила зустрічі «єВакансія.єРобота» у шелтерах, місцях видачі допомоги, при військових адміністраціях. Це все було створено для того, аби переселенці могли знайти собі роботу, – повідомляє «Наше Місто» з посиланням на прес-службу міськради.

За майже 2 роки повномасштабного вторгнення було працевлаштовано понад 25 тисяч людей. Люди мають можливість легко знайти роботу завдяки створеному Інспекцією з питань праці ДМР телеграм-каналу.  

«Це перший в Україні муніципальний телеграм-канал. Тут постійно оновлюють вакансії. І головне — усі з офіційним працевлаштуванням. Інспекція з питань праці та зайнятості активно співпрацює з усіма найбільшими роботодавцями Дніпра у питанні працевлаштування безробітних у місті. На 2024 рік у місті мають офіційну роботу понад пів мільйона людей, але потреба у спеціалістах є й нині», — уточнила Тетяна Янушкевич, очільниця Інспекції з питань праці та зайнятості населення ДМР.

Лідером з працевлаштованих внутрішніх переселенців є Дніпровська міська рада.

«У департаменти, управління, комунальні підприємства та заклади ДМР працевлаштовано на 1 лютого цього року 7 869 осіб. З них внутрішньо переміщених осіб — 996», — підсумувала Тетяна Янушкевич.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі попри війну в будинках  продовжують оновлювати ліфти.

Категорія: Влада, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: