Skip to content

Залишилися донька, син, дружина, мати та брат: на Бахмутському напрямку загинув Герой з Нікополя

Залишилися донька, син, дружина, мати та брат: на Бахмутському напрямку загинув Герой з Нікополя

Сьогодні Дніпропетровщину облетіла трагічна новина. Стало відомо, на захищаючи нашу країну від російських загарбників загинув Герой з Нікополя, – передає «Наше Місто».

У Нікопольській міській раді повідомили, що в бою з окупантами загинув Сергій Чабан. Це сталося 28 січня 2024 року. Військовий виконував бойове завдання біля населеного пункту Іванівське, Бахмутського району Донецької області.

У мирному житті Сергій працював травильником труб на підприємстві «ІНТЕРПАЙП НІКО ТЬЮБ». У дописі кажуть, що чоловік любив роботу, добре її виконував, завжди підвищував свою кваліфікацію, та опановував нові знання. Навіть під час служби Сергій заочно навчався в магістратурі Українського державного університету науки і технологій.

Чоловік був справжнім патріотом своєї країни. Тому захищав Батьківщину ще з АТО у 2014 році. У коротких перервах чоловік допомагав побратимам та закривав їх потреби.

Також Сергій 2 рази служив в армії за контрактом. Вдруге – у червні 2020 року. І вже на службі, разом з 92-ю бригадою зустрів повномасштабне вторгнення рф на полі бою. Таким чином військовий воював на Харківському та Донецькому напрямках.

«За віддану службу був нагороджений орденом “Іван Сірко” III ступеня, відзнакою Президента України “За участь в АТО”, медаллю “20 років ракетним військам і артилерії ЗСУ”, пам’ятною медаллю “За оборону Щастя”», – пишуть у прес-службі міськради.

У чоловіка залишилися донька, син, дружина, мати та брат.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям та усім тим, хто колись знав захисника, справжнього патріота своєї країни, який самовіддано боронив нашу землю від російських загарбників до останнього подиху. Схиляємо голови у скорботі. Вічна пам’ять Герою. Нагадаємо, раніше ми писали, що під Авдіївкою загинув засновник української компанії-виробника комбучі Godzyki з Дніпра.

Категорія: Війна, Новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: