![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/02/afisha-7-1034x662.jpg)
17 лютого в усьому світі відзначають День спонтанного прояву доброти. Започаткували це свято у 1995 році в американському місті Денвер. Утім, воно швидко набуло популярності, що поступово вийшло за межі США і стало відомим в усьому світі. Ураховуючи ситуацію військової агресії – це свято є неабияк актуальним в Україні, передає «Наше Місто»
Але є люди, для яких кожен день – це боротьба за добро. Це волонтери, які рятують тварин. Адже пухнастики іноді ще більше, ніж люди страждають від війни, від зради господарів та жорстокого поводження.
Беріть тварин з притулків
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/02/422472862_6828098277318732_7627121050716985730_n-553x662.jpg)
Олеся Леонова – засновниця притулку «Кицькин дім». Дівчина роками рятує тварин, завдяки діяльності Олесі та її родини, однодумців, сотні котячих життів знайшли щастя, родини. Багато тваринок відправились за кордон.
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/02/422611328_6843455829116310_1202151780203142813_n-642x662.jpg)
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/02/422576002_6843456015782958_5208398516475463425_n-539x662.jpg)
«Колись, десь три , а може вже і чотири роки тому приїхала до притулку дівчина і обрала найхудішого і найнещаснішого з кошенят …Не обираючи по зовнішності , обрала серцем того хто на її погляд більш за все потребував родини… А через рік взяла ще і руденького , одного з наших вигодованих з соски … Аліна я дуже вдячна Вам за турботу про них , Ви прекрасна мамочка для хлопців Нехай все у вас буде добре! Дякую !», – розповідає Олеся.
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/02/422576016_6843456359116257_1058232183328427115_n-560x662.jpg)
Детальніше про її волонтерську діяльність та історії тварин можна прочитати на сторінці дівчини
Бородата котомамуля
Дніпрянин Олексій Суровцев відомий актор. Але з початком повномасштабного вторгнення Олексій став бородатою котомамулею.
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/02/0137-scaled-1-993x662.jpg)
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/02/416615829_7287963837955325_3806286089805558570_n-991x662.jpg)
Він рятує тварин. Розпочав з порятунку тих, хто був замкнений в порожніх квратирах! Детальніше – у нашому відео! А сьогодні в нього є притулок та клініка в Ірпені, підтримати на відкритті якого Олексія та пухнастих друзів завітали Антон Птушкін, Максим Тарапата, Ольга Сумська. Додатковий сюрприз — Олексій зробив пропозицію своїй колишній дружині Ксенії.
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/02/0154-scaled-1-993x662.jpg)
Приблизно 2 роки Олексій та Ксенія жили нарізно: «У нас була відпустка від стосунків». А вже після повномасштабного вторгнення стало відомо про те, що пара знову разом. «Зараз все інакше: інші цінності, інші почуття, інші цілі. Точніше вони не інші, а просто більш дорослі, більш глибокі і вагомі», – кажуть вони. Пара одружилась знову у вересні 2023 року і продовжують допомагати тваринам.
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/02/344736136_2017045748693929_7995033274045810011_n-529x662.jpg)
Зірка району
Ця товстенька і чарівна собака живе на проспекті Слобожанському. Вона місцева знаменитість. І вона не безхатня, адже її господарі – усі місцеві жителі. «Вона спить у під’їзді. Часто гріється в кав’ярні. Її пригошають в усіх магазинах. Коли обстріл чи дощ, її беруть додому.
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-15_17-48-57-497x662.jpg)
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-15_17-48-58-497x662.jpg)
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-15_17-48-56-497x662.jpg)
Але вона прагне от саме бути тут, гуляти на майданчику, контролювати район!» – розповідає місцевий житель, фотограф Станіслав Губкін.
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-15_12-08-18-2-662x662.jpg)
Він часто допомагає безхатнім тварина, або тим, кого евакуювали з зони бойових дій, фотографує та закликає брати цих пухнастиків в родини. А саме співпрацює з дніпровською спільнотою допомоги тваринам.
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/02/417457875_18404779039063381_1900826436363509451_n-530x662.jpg)
Ніколи не пізно робити добро. Почніть робити його і ви, зробивши донат, репост чи просто взявши хвостика з притулку!
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-15_12-08-18-3-662x662.jpg)
Категорія: Афіша, Новини Дніпра, Тема дня
Позначки: Афіша Дніпра, Волонтери Дніпра, Головне, Новини Дніпра, Тварини