![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/02/prozoryi-993x662.jpg)
Наприкінці минулого року у Дніпрі відкрили Прозорий офіс. Він став одним з найбільших осередків надання соціальних та адміністративних послуг у місті. Наскільки він є доступним для всіх верств населення, включаючи людей з інвалідністю, дізнавались журналісти «Наше місто».
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/02/pandus-993x662.jpg)
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/02/dostupnist11-993x662.jpg)
Перед входом до будівлі Прозорого офісу вмонтовано тактильну плитку для орієнтування осіб з вадами зору. Облаштовано пандус для маломобільної групи населення. Є кнопка виклику, після натиску – виходить співробітник офісу і пропонує допомогу. До речі, двері відчиняються автоматично.
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/02/knopka-vyklyku-993x662.jpg)
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/02/dostupnist1-993x662.jpg)
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/02/5ff6d92c-2225-4f6c-acda-1b447190f4ca-993x662.jpg)
«Для осіб з інвалідністю створено всі умови для безперешкодного доступу. Вхід до будівлі обладнано зручним пандусом. У приміщеннях встановлено таблички зі шрифтом Брайля. Для осіб з інвалідністю встановлено спеціальний ліфт, в який можна заїхати на візочку. Більш того, є підйомники, які допоможуть дістатися до цокольного поверху. Вбиральні також пристосовані для маломобільної групи населення», -сказала заступниця начальника Лівобережного управління соціального захисту населення ДМР Людмила Остапенко.
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/02/dostup-993x662.jpg)
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/02/dostupnist-993x662.jpg)
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2024/02/lyft-993x662.jpg)
Нагадаємо, для обслуговування людей з захворюваннями органів слуху Прозорий офіс обладнаний спеціальними пристроями – планшетами із встановленим програмним комплексом «Connect pro», з яких людина може зателефонувати до кол-центру, де працюють перекладачі жестової мови.
Фото Валерія Кравченка.
Категорія: Важливо, Влада, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Тема дня
Позначки: Головне