У Дніпрі провідні спортсмени будуть отримувати міські стипендії

Ксенія Куземко

38 провідних спортсменів Дніпра отримуватимуть щомісячну міську стипендію. Про це йдеться у розпорядженні міського голови Дніпра, пише «Наше місто».

Стипендії отримуватимуть призери олімпійських та неолімпійські видів спорту.

Серед стипендіатів – легкоатлетка Ярослава Магучіх. Стрибунка виграла фінал Діамантової ліги-2023 зі стрибків у висоту. А також вперше в кар’єрі стала чемпіонкою світу зі стрибків у висоту. У Будапешті вона здобула “золото” з результатом 2.01 метра.

Стипендію призначили і бронзовій призерці чемпіонату світу з дзюдо Єлизаветі Литвиненко. Дівчина виступає у ваговій категорії до 78 кг. А ще – легкоатлетці Анні Рижиковій, яка спеціалізується в бігу на 400 метрів.

Відзначили і призерку по шахам серед дівчат до 18 років Єлизавету Гребенщикову.

Нагадаємо, в Дніпрі під час 44-ї сесії міської ради, яку провів міський голова Борис Філатов, депутати ухвалили бюджет міста на 2024 р., затвердили Програму економічного і соціального розвитку міста та низку інших важливих рішень.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра