Skip to content

Нетипові уроки: вчителі Дніпра проводять навчання у планетарії

Анна Диброва

Нетипові уроки: вчителі Дніпра проводять навчання у планетарії

Приміряли костюм космонавта, доторкнулися до сонця і обійшли Місяць. Так сьогодні пройшов урок для учнів 4 класу. У Дніпрі продовжують запроваджувати оновлення в освітній процес. Відтепер вчителі мають змогу проводити заняття у планетарії. Ідея проєкту «Не типові уроки» — зацікавити дітей до вивчення шкільних предметів, пише сайт «Наше місто» з посиланням на ДніпроТВ.

Марк навчається у четвертому класі. У планетарії вже вдруге. Каже, мріє полетіти в космос.

«Я побачив кабіну космольотів, мені подобалось злітати та звуки чути. Ще бачив рюкзаки космонавтів, де всі планети написані. Мрія потрапити в космос завдяки планетарію здійснилася», — ділиться враженнями школяр Марк.

Сьогодні у Марка та його однокласників урок з космічної екології пройшов у планетарії. Наостанок діти подивилися фільм про Всесвіт.

«Сьогодні ми розпочинаємо проведення нетипових уроків у рамках планетарію. Програми ми зробили різні: 1-4 клас, 5-8 і з 9-11. Для малюків це квести, для більш дорослих діток — там уже більш серйозні матеріали», — розповідає Юлія Прибиткова, виконавча директорка ГО «Аерокосмічний музейний центр культури та освіти молоді».

Завдяки проєкту «Нетипові уроки» вчителі мають змогу провести повноцінне заняття у планетарії.

«Тут можна проводити уроки, які хочеш, — від астрономії до біології, хімії, фізики. Тобто для різних вікових груп. Це будуть цікаві уроки, ці уроки будуть проходити в першій половині дня, буде складено такі форми відвідування, де школи можуть самостійно зареєструватися на відвідування таких уроків», — пояснює Ксенія Сушко, заступниця міського голови Дніпра, директорка департаменту гуманітарної політики ДМР.

Цей проєкт було розпочато з художніх музеїв. У планах — розширювати кількість локацій, на яких можна проводити уроки для школярів.

Категорія: Навчальний рік 2023/2024, Новини Дніпра, Освіта

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: