Skip to content

Загризають котів та собак: у Києві розгорівся скандал навколо алабаїв ексрегіонала

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Загризають котів та собак: у Києві розгорівся скандал навколо алабаїв ексрегіонала

У Києві місцеві мешканці скаржаться на двох алабаїв, які гуляють по району без нагляду. За їх словами, собаки вбивають інших собак та котів, – повідомляє сайт «Наше місто» з посиланням на Фейсбук Наталії Кириченко.

На двох алабаїв поскаржилася киянка Наталія. Вона стверджує, що собаки травмують людей та вбивають тварин, зокрема інших собак та котів. При цьому, за словами Наталії, алабаї належать колишньому депутату від «Партії регіонів» Вадиму Башуну.

«Ця історія настільки погана, що важко відокремити, що тут наймерзенніше: нахабство політика, його залізобетонна впевненість в безкарності, абсолютне “наплювати” на простих смертних чи повна безпорадність наших правоохоронних органів», – пише жінка у своїх соцмережах.

За її словами, господарі собак приблизно раз на тиждень відпускають улюбленців на самовигул. Жінка додає, що родина при цьому стверджує, що собаки тікають самі.

«Звісно, на своєму маршруті вони зустрічають інших собак, менших порід. І просто загризають їх на смерть. На очах господарів, які не можуть зупинити цю агресивну атаку. На очах дітей, які верещать від жаху. Я не перебільшую, є відео», – розповідає Наталія.

Окрім того, жінка наводить цитати постраждалих від собак людей. Так, Алла Жаворонкова розповіла, що її хаскі пошматували бродячі без нагляду та намордників алабаї.

«У мене досі перед очима картинки, як відривають куски м’яса з мого собаки. Я досі чую його відчай, біль і страх у криках», – говорить Алла.

Наступна постраждала бачила, як її собаку маленької породи загризли на смерть. Інша жінка пише, що бачила розірваного кота.

У дописі Наталі також згадуються цитати людей, на яких нападали оскаженілі пси. Одній з постраждалих собаки травмували руки, оскільки вона намагалася відбити від алабаїв свого домашнього улюбленця.

Як відреагувала поліція

17 листопада у патрульній поліції Києва повідомили, що напередодні до них надійшло звернення щодо двох середньоазійських вівчарок. У повідомленні мовиться, що собаки бігали у дворах багатоквартирних будинків на вулиці Перемишльській. Патрульні знайшли тварин і за допомогою нашийників змогли встановити їхню власницю.

Правоохоронці поспілкувалися із жінкою за її адресою проживання і повідомили, що тварини не можуть гуляти вулицями без супроводу власників та без намордників. Власницю доставили на місце подій, аби вона забрала собак додому.

Згодом офіцери Подільського управління поліції склали на власницю собак протокол за ч. 1 ст. 154 (Порушення правил утримання собак і котів) – штраф 340 гривень.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра, Україна

Позначки: 

Поділитися: