Skip to content

Завжди там, де пекло: військового з Дніпра нагородили «Сталевим Хрестом»

Завжди там, де пекло: військового з Дніпра нагородили «Сталевим Хрестом»

Військовий з Дніпра, на псевдо «Старий», з першого дня повномасштабного вторгнення пішов на захист країни. Розпочавши свій шлях зі стрільця він дійшов до звання командира підрозділу у складі 108 бригада ТрО та отримав важливу відзнаку, – повідомляє сайт «Наше місто» з посиланням на 108 окрему бригаду Сил ТрО ЗСУ.

Військовий, на ім’я Сергій народився в селищі Таромське, що в передмісті Дніпра. В дитинстві він був активною та енергійною дитиною. Після школи Сергій пішов до ПТУ, де отримав фах «столяр – меблевик». Проходив строкову військову службу в ЗС України, яку завершив головним сержантом, заступником командиру взводу.

Після армії чоловік пішов працювати на Придніпровську залізницю слюсарем з ремонту рухомого складу. Приблизно в цей час він одружився, а згодом у Сергія народилися два сини.

У перший день повномасштабного вторгнення Сергій прийшов до військкомату, щоб встати на захист Батьківщини.

«Ти – залізничник, в тебе “броня”. Вільний», – сказали у військкоматі чоловікові.

Проте Сергія це не зупинило. Так він розпочав свій військовий шлях стрільцем, але командування дуже швидко побачило в ньому завдатки командира. Тому наразі військовий з позивним «Старий» обіймає посаду командира підрозділу у складі 108 бригади ТрО. Він завжди там, де «гаряче», де пекло, за що і був нагороджений «Сталевим Хрестом» Головнокомандувача ЗС України.

«Я дуже кохаю свою родину, своїх дітей, дуже сумую за ними. Рідко бачуся з ними, але ж інакше не можна. Я захищаю Україну і сподіваюся, що забезпечу моїм дітям мирне життя. Мрію про перемогу, про те, як поїду з родиною на відпочинок, піду з синами на рибалку і ми спіймаємо найбільшого сома або судака. А зараз плідно працюємо на передовій заради рідної України, родини, дітей. Знищуємо ворога “під нуль”, щоб йому навіть в голову не приходило “повторити”», – каже «Старий».

Категорія: Війна, Новини Дніпра, Україна

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: