Skip to content

З офісу в окоп: історія юриста з Дніпра, який відкрив перший бойовий рахунок свого підрозділу

З офісу в окоп: історія юриста з Дніпра, який відкрив перший бойовий рахунок свого підрозділу

Військовий, на ім’я Алекс у цивільному житті – успішний юрист. У нього є клієнти та офіс в центрі Дніпра. Проте після початку повномасштабного вторгнення чоловік у перші ж дні взяв до рук зброю та встав на захист Батьківщини, – повідомляє сайт «Наше місто» з посиланням на Фейсбук 128-ї окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ.

У цивільному житті Алекс був успішним юристом та працював у центральному районі Дніпра. У нього є любляча родина, прекрасна донька, яка навчається на філологічному факультеті в ДНУ. Проте спокійне життя закінчилося, коли на нашу землю прийшли загарбники.

З перших днів повномасштабного вторгнення Алекс, не чекаючи повістки від військкомату, прийшов до пункту формування бригади і став бійцем тероборони, аби захищати Батьківщину.

«Алекс типовий окопник. Він знає війну не з інформаційних бюлетенів чи новин у стрічці. Ні, він живе життям солдата на нулі. Спека, холод, дощ, багнюка, виснажлива фізична праця, бої – все це він скуштував повною мірою», – розповідають у пості в Фейсбуці.

Торік, на початку червня, коли підрозділ тільки-но вийшов на нуль і всі бійці відчували себе невпевнено, Алекс зі своїм побратимом Малюком вирішили не зволікати. Вони дуже результативно відпрацювали з кулемета по групі орків, що атакували їх позиції. Цей бій став першим «кроком» підрозділу.

«Саме цей бій і став початком бойового рахунку підрозділу – всі повірили у власні сили», – згадують у дописі.

Побратими військового діляться: «Алекс страшенний акуратист». Навіть в окопах чоловік залишається чистюлею.

«Навіть в окопах його форма чиста і охайна, амуніція підігнана, а зброя блищить. Побратими жартують, що не знають, як він це робить, кажуть – це загадка», – розповідається у пості 128-ї бригади.

Категорія: Війна, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: