Skip to content

Зимові канікули в Дніпрі та Україні: коли розпочнуться і скільки триватимуть

Анна Диброва

Зимові канікули в Дніпрі та Україні: коли розпочнуться і скільки триватимуть

Наближаються різдвяні свята, а відповідно і зимові канікули в школах. Цього року дати відпочинку учнів від навчання у різних регіонів можуть суттєво відрізнятись, пише сайт «Наше місто».  

Столичні школярі відпочиватимуть з 23 грудня 2023 року до 7 січня 2024 року.

На Волині канікули мають розпочатися до 25 грудня та триватимуть два тижні.

На Львівщині канікули розпочнуться 25 грудня і триватимуть до 14 січня. Водночас, перелік шкіл та кількість днів зимових канікул досі формується. Головне, аби школи відпрацювали 175 днів у навчальному році, а канікули можуть корегувати самостійно.

На Закарпатті вирішили зробити зимові канікули тривалішими. Так у Мукачево канікули для учнів заплановані на період з 23 грудня 2023 року по 21 січня 2024 року та триватимуть 30 календарних днів.

У ліцеях та гімназіях Івано-Франківської громади зимові канікули розпопочнуться 27 грудня 2023 року і триватимуть до 26 січня 2024 року.

Ті регіони де зимові канікули триватимуть близько місяця, вірогідно вирішили дати перепочинок у холодних період коли можливі перебої з електрикою та опаленням, а от ід весняних канікул напевне вирішили відмовитись, адже тоді менша вірогідність впливу на навчальний процес російської агресії.

У Дніпрі зимові канікули триватимуть два тижні з 23 грудня 2023 року по 7 січня 2024 року. І якщо безпекова ситуація в регіоні не зміниться, то і весняні канікули відбудуться як заплановано з 25 по 31 березня 2024 року.

Категорія: Новини Дніпра, Освіта, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: