Skip to content

Реконструкція під обстрілами: у Нікополі виник скандал через ремонт меморіалу «Вічна слава»

Валерія Доброта

У Нікополі скандал через ремонт меморіалу «Вічна слава» - Наше Місто

У Нікополі здійнявся скандал через плани міської влади провести реконструкцію меморіалу «Вічна слава». Все б нічого, але ремонтувати пам’ятники під час війни, та ще й у місті, яке щоденно потерпає від обстрілів окупантів, якось дивно. Проте тендер провели дуже швидко. І тепер майже 100 тис. грн до 20 листопада повинен освоїти Чередниченко Валентин Олександрович, повідомляє сайт «Наше місто».

У тендерному оголошенні зазначено, що необхідна була компанія, яка здатна надавати послуги з благоустрою населених пунктів, зокрема, проведення поточного ремонту меморіалу «Вічна Слава». Аукціон не відбувся через подачу заявки лише одним учасником. Точна сума, яку планують витратити на реконструкцію, становить 94 651 грн.

У Нікополі скандал через ремонт меморіалу «Вічна слава»  - Наше Місто

Місцеві жителі таких планів не зрозуміли. Більш того, люди розгнівані.

У Нікопольській міськраді прокоментували цю ситуацію наступним чином.

«Виконавець тендеру проведе демонтаж забороненої символіки, зміну написів, та інше (меморіал є гранітним, є багато робіт з його заміни/шліфування), лише привівши памʼятку у відповідність нормам закону та її фактичного значення – розуміння, що це памʼятник нікопольцям, які загинули за захист міста та України, а не переможцям-комуністам».

Питання в іншому: невже наразі це першочергова справа, на яку треба витрачати немаленькі гроші?

Категорія: Війна, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: