Skip to content

Сьогодні Дніпро доправив Силам оборони ще 45 FPV-дронів, – Борис Філатов

Сьогодні Дніпро доправив Силам оборони ще 45 FPV-дронів, - Борис Філатов

Дніпро не перестає надавати фінансову допомогу армії та нашим захисникам. Ця матеріальна підтримка значною мірою перевищує обсяги т.зв. «військового ПДФО», які надходили до бюджету за два воєнні роки. Тож Дніпро доправив Силам оборони ще 45 FPV-дронів, повідомляє сайт «Наше місто» з посиланням на прес-службу міськради.

Дніпро продовжує забезпечувати українських оборонців необхідною технікою. Сьогодні Дніпро доправив Силам оборони України ще 45 FPV-дронів.

Після того, як мер Борис Філатов ініціював запуск однієї з перших в країні програм підтримки вітчизняного виробництва FPV-дронів, місто вже доправило на фронт понад 100 таких БпЛА. Нині військові отримали чергову партію цих безпілотників.

«FPV-дрони реально зараз рішають на полі бою. Їхня суть в тому, що оператор, який ним керує, безпосередньо дивиться, куди дрон летить. Можна відкоригувати або спрямувати його точніше — щоб завдати удару. Тобто в реальному часі коригується точне попадання у мішень», — наголошує військовий Іван.

Сьогодні Дніпро доправив Силам оборони ще 45 FPV-дронів, - Борис Філатов

Також українські воїни, яким раніше доправили такі дрони, дякують місту за системну підтримку. «Шановні мешканці міста Дніпра. Велика подяка вам від бійців підрозділу аеророзвідки 40-го окремого стрілецького батальйону за ваш внесок і участь у пришвидшенні нашої спільної перемоги», — говорять бійці.

На цьому місто не збирається зупинятися. Підтримка українських захисників та забезпечення їх усім необхідним наразі є в пріоритеті.

«І далі буде ще. Бо незважаючи ані на зміни в бюджетному законодавстві, ані на що інше, Дніпро і далі системно забезпечуватиме українських оборонців усім необхідним. Бо, як кажуть хлопці, тільки так ми наближаємо нашу спільну Перемогу», – пише мер Дніпра у своїх соцмережах.

Сьогодні Дніпро доправив Силам оборони ще 45 FPV-дронів, - Борис Філатов

«Це вже третя передача БпЛА. Разом із попередніми доправили вже 105 дронів. Кожен дрон може нести на собі вибухівку, здатну знищити якусь броньовану техніку — зокрема танк. Сподіваємося, що ці дрони будуть корисними у знищенні ворожої техніки та сили. І також у захисті наших хлопців — їхніх життів і здоров’я», — наголосив секретар міськради Дніпра Олександр Санжара.

Сьогодні Дніпро доправив Силам оборони ще 45 FPV-дронів, - Борис Філатов

Категорія: Війна, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: , ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: