Skip to content

Допомога на оздоровлення в Україні: хто має право, як отримати

Анна Диброва

Допомога на оздоровлення: хто має право, як отримати

Виплата матеріальної допомоги на оздоровлення передбачена законодавством України, проте це стосується лише певної категорії працівників, пише сайт «Наше місто».

Матеріальна допомога на оздоровлення – це соціальна грошова виплата працівникам, які йдуть у щорічну відпустку. Право на її отримання мають працівники бюджетних установ в Україні.

Виплати надаються індивідуально, не перевищуючи розмір одного посадового окладу один раз на рік під час надання основної щорічної відпустки. У випадку, якщо працівник працював неповний робочий час, сума компенсації буде пропорційною відпрацьованому часу.

Проте у держслужбовців оздоровчі дорівнюють розміру середньомісячної зарплати. Для всіх інших категорій працівників передбачені різні умови розрахунку та отримання матеріальної допомоги на оздоровлення.

Кому виплачують:

  • державним службовцям;
  • посадовим особам місцевого самоврядування;
  • педагогічним та науково-педагогічним працівникам;
  • працівникам бюджетних закладів та установ освіти, що не належать до педагогічних та науково-педагогічних працівників;
  • медичним та фармацевтичним працівникам;
  • бібліотекарям;
  • працівникам будинків культури, музеїв.

Як отримати

Рішення про надання щорічної відпустки і матеріальної допомоги оформлюють наказами роботодавця. Відповідно, щоб отримати виплату, необхідно написати дві заяви: на щорічну відпустку та на отримання матеріальної допомоги. Це є ключовою умовою для гарантованого отримання виплати.

Категорія: Новини Дніпра, Новини здоров'я Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: