Skip to content

У Дніпрі розробляють зимове меню для шкіл: яким воно буде

У Дніпрі розробляють зимове меню для шкіл: яким воно буде

У Дніпрі вже почали розробляти нове зимове меню для школярів. Воно буде складене на окремі 4 тижні, які йтимуть по колу. Про це повідомляє сайт «Наше місто» з посиланням на ДніпроTV.

Для того, аби зіставити меню, потрібно виконати норми КБЖУ для дітей та зробити смачні поєднання продуктів. Зимове меню буде відрізнятися від осіннього, оскільки зараз воно складається переважно із свіжих овочів, а зимою будуть додаватися салати з термічною обробкою.

«Буде більше салатів з інгредієнтами, які проходять термічну обробку. Як, наприклад, кабачкова ікра, гарбузові страви. Будемо замінювати фрукти на більш сезонні, такі як мандарин, банан, ну і яблука», – розповідає керівник підприємства ТОВ «Олімпіус Консалт» Михайло Торощин.

При цьому частина меню з м’ясними стравами та гарнірами залишиться незмінним.

Для того, аби меню ставало більш якісним та смачним для школярів, компанія періодично проводить зустрічі з батьками.

«Приходять багато батьків, які дають свої зауваження та поради. Іноді ці поради є дуже корисними для нас. Наприклад, ми зрозуміли, що у деяких школах діти не їдять після першого уроку, бо тілько 40 хвилин тому поїли вдома. Ми намагаємося почути кожного», – заявляє Михайло Торощин.

Нове шкільне меню можна буде переглянути у кожній школі Дніпра або на сторінках «Олімпіус Консалт».

Категорія: Новини Дніпра, Освіта, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: