Skip to content

Хібукі-терапія: як собака-обіймака допомагає дітям у Дніпрі

Анна Диброва

Хібукі-терапія: як собака-обіймака допомагає дітям у Дніпрі

Обійми з іграшкою як вид терапії. Хібукі – це державна програма Ізраїлю з підтримки дітей, які пережили травматичні події, зокрема, пов’язані з війною. Кожна дитина там отримує іграшкового собаку Хібукі в дитячому садочку чи початковій школі, психотерапевти вважають його одним із найкращих інструментів подолання травматичного та посттравматичного синдрому в дітей. Як програма прижилась у Дніпрі пише сайт «Наше місто».

На вигляд невеличка м’яка іграшка з довгими лапами та сумними очима, але насправді це – психологічний інструмент. Собаку звуть Хібукі, вона приїхала з Ізраїлю, щоб допомагати дітям долати стрес, спричинений війною.

Психологічну практику з іграшкою назвали Хібукі-терапією, вона полягає в тому, що дитина переносить на іграшку свої переживання, говорячи від імені собаки та обіймаючи її.

За словами викладача, проєкт вже має позитивні відгуки, тому його розширять, щоб якомога більше дітей могли психологічно “розвантажитися”. Розкрити внутрішній світ та навчити турбуватися про себе – саме такі завдання ставили перед собою організатори, з розширенням програми ще більше українських дітей зможуть отримати психологічну допомогу в обіймах лагідного песика Хібукі.

Детальніше дивіться у сюжеті.

Категорія: Війна, Новини Дніпра, Новини здоров'я Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: