Skip to content

Працюють добре, без вихідних: мешканці вдячні місту за ремонт аварійного двору біля «Китайської стіни»

Олена Завгородня

У Дніпрі триває ремонт одного з дворів біля найдовшого будинку міста, відомого як «Китайська стіна». Зі скаргами на аварійний стан дороги та тротуарів місцеві мешканці зверталися до мера. І допомога не забарилась. Детальніше про хід робіт – у матеріалі сайту «Наше Місто».

«Тут були ями, через які ми постійно спотикались. Крім цього, після рясних дощів тут стояла вода у калюжах. Нині ані ям немає, ані води.  Навіть нещодавно пройшов дощ – і в нас сухо. Тож ми дуже раді, що нам нарешті зробили новеньку дорогу та тротуари», – прокоментувала місцева мешканка Наталя Клімова.

70-річний Михайло Олексійович мешкає в одному з будинків у цьому дворі вже 35 років. Каже, за цей час ніколи не бачив стільки техніки та комунальників. Бо це перше таке масштабне та комплексне оновлення двору.

«Дуже чудово, що нам нарешті роблять дорогу, ви бачите своїми очима, як тут стає гарно. Хлопці працюють і в суботу, і в неділю, швидко та якісно. Ту ділянку, яку вже відремонтували, я випробував на велосипеді. Хоч сьогодні багато хто каже, що всі гроші потрібно на ЗСУ, але ми і хвилюємось за хлопців, проте тут теж треба, аби було гарно і аби було як проїхати тим же швидким», – прокоментував місцевий мешканець Михайло Балицький.

Нині працюють біля будинку на просп. Героїв, 12. Встановлюють бордюрний камінь, ремонтують тротуар та зону перед під’їздами. А до цього комунальники вже комплексно оновили і дорогу, і тротуар у дворах будинків по просп. Героїв № 14-А, № 18, № 18-А, № 4 та № 6, а також під’їзну дорогу до амбулаторії.

«Біля будинку № 12 ми розпочали роботи близько місяця тому і тут ремонтуємо підпірні стінки завдовжки 248 погонних метрів, замінимо 11 тис. кв. м асфальту та 5,5 км бордюрного каменю. Нині тут працюють три бригади, кожна з яких розпочала роботи з кінців будинку та таким чином завершать роботи десь посередині. У цілому це дуже великий двір і тут дуже багато людей мешкає – усі вони потребують комфортного переміщення, також не менш важливим є і якісний проїзд для спецтранспорту – це і швидкі, і ДСНС тощо. Тож роботи ми проводимо комплексно, тобто не лише замінюємо асфальт, а й розширюємо саму дорогу, облаштовуємо додаткові паркувальні кишені та майданчик під сміттєві баки», – прокоментував начальник управління інфраструктури департаменту благоустрою та інфраструктури ДМР Дмитро Коробов.

Роботи з ремонту цього двору вже виконані на 40 %. У цілому їх планують завершити до кінця листопада, але якщо погода дозволятиме комунальникам працювати.

Довідка: комунальники ремонтують дороги, двори та проспекти, на стан яких нарікають містяни. Часто на таких ділянках поєднують одразу декілька видів робіт – наскільки це можливо в умовах великої війни. Так на просп. Героїв, біля найдовшого в місті будинку, відомого як «Китайська стіна», оновлюють не лише дорогу і тротуари, а й вуличне освітлення, зливову каналізацію, а також вводи холодного постачання, вже виконали заміну мереж теплопостачання з підземного прокладання на надземне.

Категорія: ЖКГ, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: