Skip to content

Найвищий бал за артистизм за всю історію IPSF: дніпровська спортсменка – чемпіонка світу

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

14-річна дніпрянка Олександра Алєксєєва перемогла на Чемпіонаті світу у змаганнях на повітряному кільці за версією федерації IPSF. Форум відбувся у польському місті Кельце. Участь у ньому  взяли близько 500 атлетів з понад 40 країн світу. Від України – 12 спортсменів. Про це повідомляє «Наше Місто» з посиланням на міську владу.

Дніпрянка змагалася у двох категоріях: спортивне та артистичне повітряне кільце. Для української команди виборола дві медалі: срібло за спортивну програму та золото за артистичну – де відбірковий бал за артистичну програму є наразі найбільшим за всю історію федерації IPSF. Отже, дніпрянка встановила світовий рекорд у своїй віковій категорії. 

Шлях до цієї перемоги був нелегким, адже тренування Олександри припали на час пандемії, а згодом й повномасштабного вторгнення росії в Україну. Дівчину це не зупинило – наполегливість, відданість улюбленій справі привели до золота. До того ж Олександра запевняє, що досягла високих результатів завдяки наполегливій праці своєї тренерки– Кристини Кіпко, засновниці й керівниці студії повітряної акробатики KrisStyle у Дніпрі. Мирне життя у рідному місті, стабільні тренування і навчання – нині найбільша мрія чемпіонки. 

Категорія: Новини Дніпра, Спорт

Позначки: 

Поділитися: