Skip to content

Дніпро на старті опалювального сезону: готовність 100 %

Дніпро на старті опалювального сезону - Наше Місто

Дніпро на 100 % готовий до старту опалювального сезону. Останні штрихи – на одній із котелень лівобережжя. Там цьогоріч замінили два насоси, бо слугували вони ще з часів будівництва споруди. За словами майстерки котельні Наталії Постникової, якщо б не встановили нові насоси, то не було б можливості створювати резерв опалення, який має бути на кожній котельні на випадок надзвичайної ситуації, повідомляє сайт «Наше місто» з посиланням на прес-службу міськради.

«До цього тут працювали насоси з 68 року. Монтажні роботи завершено, на сьогодні заплановано пробний пуск електродвигуна. Також ми замінили старі вікна на нові, аби котельна мала енергозбереження. У цілому вона забезпечує опаленням близько 200 будинків, 7 медичних закладів, 11 шкіл і 9 дитячих дошкільних закладів. Тож чекаємо розпорядження щодо початку опалювального сезону», – прокоментувала Наталія Постникова.

На сьогодні Дніпро на 100 % готовий до опалювального сезону. Для цього тепловики виконали всі необхідні заплановані роботи у міжсезоння.

«Усього по місту ми замінили 63 насоси. Вони енергоощадні, тобто споживають менше електроенергії. Цьогоріч ми підготувались також і до надзвичайних ситуацій, і зробили це навіть краще, ніж торік. У нас є повний штат, усі забезпечені необхідними матеріалами та готові до будь-яких викликів», – запевняє директор КП «Теплоенерго» ДМР Андрій Клименко, який 8 листопада чергує по місту.

 Дніпро на старті опалювального сезону - Наше Місто

Категорія: ЖКГ, Новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: