![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/11/2dfd53ef-571e34a8bcd633f774e02191120218e9.jpg)
Відома українська співачка Надя Дорофєєва опинилася у центрі скандалу через нещодавній концерт у Кривому Розі. Виступ було скасовано через тривалу тривогу, і люди чекали приблизно дві години продовження шоу, але врешті-решт почали залишати захід. Сама співачка спочатку не надала коментарів щодо можливості повернення коштів гостям концерту, пише «Наше місто».
На своїй сторінці у Instagram вона написала: «Сьогодні ми у Кривому Розі, на половині концерту розпочалася повітряна тривога. Концерт зупинили, сидимо у укритті, чекаємо відбою! А поки що показую вам наші нові костюми».
В інтернеті багато українців висловили своє незадоволення та почали гостро критикувати виконавицю, стверджуючи, що вона “кинула їх на гроші”.
«Чула, що організатори пропонували перенести концерт, але команда Надії відмовилася».
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-07_10-05-30-3-1060x436.jpg)
«Сьогодні я була на цьому концерті, я віддала за квиток більше 1000 грн, мало того що організація була жахливою як і звук, більшість людей просто поїхали через холод. Чекати 2 години тривоги і тільки потім, почати щось думати – це просто атас, в нас був концерт Монатіка, який одразу вийшов і сказав, що у нас готове укриття, якщо починається тривога продовжимо там. Я хочу гроші за те, що я навіть половини програми не отримала, або перенесення концерту. Також були ті хто приїхав з інших міст, багато твоїх маленьких фанатів навіть плакали, через те, що все вийшло через одне місце».
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-07_10-05-30-862x662.jpg)
«Повне розчарування, квитки були подарунком дитині на день народження. За немалі гроші дитина почула три пісні, промерзла 2 години на вулиці, потім хвилин 30 в коридорі вона десь там послухала співи товпи, бо Надю не було чути зовсім і розчарована поїхала додому…повністю не професійний підхід до організації заходу, дуже шкода, що вирішили так зіпсувати дитині свято по-людські концерт просто переносять на іншу дату і все».
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-07_10-05-30-2-578x662.jpg)
Після отриманої критики, Надя Дорофєєва оголосила на своїй сторінці в Instagram, що концерт буде перенесений, і нову дату повідомлять організатори.
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-07_10-06-23-1060x662.jpg)