Skip to content

У Дніпрі проведено лабораторні дослідження води: що виявила перевірка

6 листопада у Дніпрі було виконано відбір стоків по вул. Чорноморській. Лабораторні дослідження відібраного матеріалу провели на кафедрі екології та захисту навколишнього середовища НТУ «Дніпровська політехніка». Що виявила перевірка, повідомляє сайт «Наше Місто» з посиланням на міську владу.

Черговий по місту долучився до робіт у рамках меморандумів з ДСНС і Водною поліцією Дніпровської області та НТУ «Дніпровська політехніка».
Першою локацією стали стоки води до річки Самари по вулиці Чорноморській. Тут проведено інспектування за скаргами місцевих жителів.

 «Відібрали дві проби води в різних точках річки. Хочемо дослідити їх на різноманітні елементи. Це нітрати, нітрити, жорсткість, кислотність та інше», – сказав Павло Ломазов, аспірант кафедри екології та захисту навколишнього середовища НТУ «Дніпровська політехніка».

Представниками Департаменту екологічної політики відібрані проби. Спектрофотометром, який залучено до нашого міста за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Уряду Швеції, зроблено експрес тест. Зафіксовані перевищення кальцію, інші показники у нормі.

Далі проби доправлені до лабораторії Політехніки. Попередньо відбулась зустріч, метою якої було відпрацювання методики відбору та аналізу проб води, підбір реагентів для проведення досліджень, планування включення практичних занять до навчального процесу для студентів ВНЗ.

«Ми прибули до лабораторії НТУ «Дніпровська політехніка», з якою у департаменту екологічної політики підписано меморандум про співпрацю. В його рамках ми проведемо дослідження відібраних проб води на вміст хімічних речовин. У випадку фіксування перевищення, буде направлено листа до органу нагляду», – сказав Ярослав Крисько, заступник директора, начальник управління охорони навколишнього середовища департаменту екологічної політики Дніпровської міської ради.

Лабораторне дослідження відібраних проб показало наступне: загальна мінералізація вище норм, але не є критичною; інші показники в нормі.

У данному випадку результати будуть направлені до органу нагляду для вжиття заходів та прийняття відповідних управлінських рішень згідно з чинним законодавством України.

Категорія: Важливо, ЖКГ, Новини Дніпра

Позначки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: