Skip to content

Місто пишається вами: Філатов привітав працівників соціальної сфери Дніпра з професійним святом

Щороку в першу неділю листопада країна відзначає День працівника соціальної сфери. Нині повномасштабна війна в рази збільшила навантаження на людей цієї професії. Саме прифронтовий Дніпро залишається ключовим гуманітарним хабом, що прихистив найбільшу кількість переселенців. У місті завжди готові надати підтримку всім, хто цього потребує. Міський голова Дніпра привітав працівників соцсфери зі святом та вручив відзнаки, пише «Наше Місто».

«У вас зараз дуже важка праця. Вона ніколи не була легкою. Та зараз, в умовах повномасштабної агресії, це відчувається особливо гостро. Я дуже вами пишаюся — тим, що ви ставитеся до своєї роботи, як до поклику душі. Місто завжди з вами поруч, а ми, як міська влада, будемо і далі вам допомагати», — сказав мер Дніпра Борис Філатов.

Працівникам соціальної сфери він вручив понад два десятки відзнак.

Пані Юлія – одна з тих, хто опікується соціальним захистом внутрішньо переміщених осіб. Каже, що попри те, що ця робота фактично не залишає їй вільного часу, змінювати фах вона не збирається.

 «Мені подобається моя робота. Мотивує бажання допомагати тим, хто цього потребує. Багато людей приходять зі своїми проблемами та емоціями. І їх потрібно підтримувати».

Новини Дніпра: день працівника соцсфери - Наше Місто

Категорія: Важливо, Новини Дніпра

Позначки: , ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: