Skip to content

Освітяни у Дніпрі платитимуть на 50 % менше за мобільний зв’язок: яким буде тариф

Анна Диброва

Освітяни у Дніпрі платитимуть на 50 % менше за мобільний зв'язок: яким буде тариф

У Дніпрі керівники, вчителі та технічний персонал шкіл зможуть платити за мобільний зв’язок на 50 % менше. Усе завдяки проєкту «Освітяни на зв’язку». Акція триватиме рік. Її ініціювало КП «єДніпро» та один з великих мобільних операторів, про це повідомляє «Наше місто» з посиланням на міську владу.

Дніпро – перше місто України, де запрацювала така акція, яка триватиме рік.  

«Дніпро – найпотужніше місто на сході України, а на мою особисту думку, і в усій країні. Тому ми стартуємо саме звідси. Компанія підготувала 7 тисяч пакетів для цього проєкту. Важливо зазначити, що вони працюють як промокод, тож активувати знижку зможуть до 5 абонентів. Умовний вчитель або вчителька зможе підключити знижку для всієї родини і завжди залишатися на зв’язку як з учнями, так і з сім’єю», – розповів представник мобільного оператора Сергій Терзі.

Для того  щоб підключити послугу, адміністрація школи має заповнити спеціальну форму для реєстрації. У ній потрібно вказати ПІБ, назву закладу, посаду та номер телефону співробітників, що бажають долучитися до даної пропозиції. Далі «єДніпро» обробляє інформацію й разом з мобільним оператором готує індивідуальні конверти з промокодом та інструкцією для активації пакету. 

 «Для вчителів це чудова можливість використовувати у своїй роботі онлайн-платформи та ресурси задля підвищення рівня навчання школярів міста завдяки цифровим технологіям. У майбутньому, якщо проєкт буде успішним, ми звертатимемося до мобільного оператора для розширення такої акції на вихователів садочків», – зазначив Артем Трапезніков, директор КП «Цифрова трансформація і автоматизація інформаційних процесів міста “єДніпро”» ДМР.

Після підключення знижки, в залежності від тарифного плану, плата становитиме всього 77,50 грн/міс, 100 грн/міс або 135 грн/міс.

Категорія: Новини Дніпра, Освіта, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: