Skip to content

Курка, каша, суп і салат з буряка: Дніпро продовжує надавати безкоштовні поживні обіди ВПО

Курка, каша, суп і салат з буряка: Дніпро продовжує надавати безкоштовні поживні обіди ВПО

Дніпро продовжує піклуватися про вимушених переселенців. Близько 2 тисяч біженців щодня отримують гарячі та поживні обіди. Про це повідомляє сайт «Наше місто» з посиланням на прес-службу міськради.

Близько року Дніпро годує вимушених переселенців смачними та поживними обідами. Цю послугу міська влада започаткувала в січні цього року. І нею залюбки користується Андрій Чалий. Чоловік торік зміг виїхати з тимчасово окупованого міста Олешки, що на Херсонщині. Життя в окупації було нестерпним, адже російські терористи змушували його взяти окупантський паспорт. Тож за першої нагоди він поїхав до Дніпра, де його зустріли друзі. Тут пан Андрій живе у шелтері та вже рік волонтерить. А кілька місяців тому, після підриву терористами Каховської ГЕС, чоловік дізнався, що його місто – під водою, як і його будинок.

«Нині знаю, що вода вже відійшла, але боюсь навіть уявити, в якому стані житло. У цілому я дуже вдячний Дніпру за допомогу. Про гарячі обіди для переселенців дізнався випадково. Дуже радий, що є можливість безкоштовно харчуватись. Завдяки таким смачним обідам нам, переселенцям, легше жити», – каже Андрій Чалий.

Курка, каша, суп і салат з буряка: Дніпро продовжує надавати безкоштовні поживні обіди ВПО

Отримати гарячі обіди вимушені переселенці можуть як на правому, так і на лівому березі Дніпра. У кожній їдальні є кухня, де все чисто. Саме там готують всю їжу, аби одразу гарячу  подати вимушеним переселенцям.

Нині цією послугою користуються близько 2 тис. ВПО. Якість продуктів щоденно ретельно контролює відповідна робоча група департаменту соціальної політики ДМР.

«Аби отримати безкоштовний гарячий та поживний обід, ВПО треба звернутись до управління соціального захисту населення за місцем перебування у Дніпрі. Там їм дадуть талон. Кожен обід завжди складається з першої страви, другої страви з м’ясним, салату, хліба та чаю. Вимушені переселенці можуть з’їсти їх як у їдальні, так і взяти з собою додому», – зазначила завідувачка сектору соціального захисту ВПО управління у справах ветеранів та внутрішньо переміщених осіб департаменту соціальної політики ДМР Юлія Крохмаль.

Категорія: Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: