Skip to content

Благодійники роздадуть майже 7 тис. продуктових наборів на прифронтових територіях: де й хто може отримати

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

У 4 областях, які найбільше потерпають від бойових дій, Донецькій, Дніпропетровській, Харківській та Одеській, благодійники роздають продуктові набори. За 2 місяці заплановано роздати 6 800 пакунків.

Набори видають внутрішньо переміщеним особам, багатодітним та малозабезпеченим родинам, людям з інвалідністю, та тим, хто втратив роботу чи житло. До складу пакунка входять: макаронні вироби, рис, вівсянка, чай, овочеві та м’ясні консерви, яловича тушкованка, вироблена на підприємствах компанії МХП.

Організувати роздачу продуктових наборів людям, що опинилися в скрутному становищі, вдалося завдяки співпраці благодійних фондів «СпівДія» та «МХП – Громаді», благодійній фундації AGCO Agriculture Foundation.

“Це – далеко не перша роздача продуктових наборів. Подібні ініціативи ми підтримуємо постійно, оскільки поки триває повномасштабна війна, запит на це залишатиметься. Допомагаємо як готовою продукцією, так і відвозимо, наприклад, на Херсонщину цілі вантажівки з картоплею тим місцевим мешканцям, в яких досі не розміновані городи. Або ж передаємо дитяче харчування чи засоби гігієни. Усі ці дії не лише про допомогу – вони про об’єднання українців, які готові донатити або ж вирощувати овочі, щоб передати їх тим, хто цього не може зробити”, – зазначила Тетяна Волочай, директорка Благодійного фонду «МХП – Громаді».

У проєкті працює понад 20 волонтерів. Вони формують списки отримувачів допомоги, пакують продуктові набори та роздають їх. Потім запрошують людей у пункти видачі. Щоб отримати допомогу, можна подати заявку, описавши потребу, на сайті «СпівДії» (https://spivdiia.org.ua/need-help). Крім цього, на платформі доступні безоплатні соціальні послуги: допомога з працевлаштування та карʼєрне консультування, психологічні та юридичні послуги, а також психоемоційна підтримка та неформальна освіта для дітей. Також списки тих, хто потребує підтримки в прифронтових територіях надають для благодійників представники місцевої влади. Відтак, люди можуть звернутися до них і отримувати актуальну інформацію про гуманітарну допомогу.

Видача продуктових наборів триватиме ще протягом місяця – до кінця листопада цього року. Потреба в допомозі значно більша, ніж є наявних продуктових наборів. Тому благодійники та бізнеси закликають об’єднуватися, зокрема, на платформі «СпівДії», й допомагати тим, хто найбільше цього потребує.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: