![Новини Дніпра: Боєць з дніпровської тероборони отримав нагороду від Залужного](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-26_13-52-39-1060x596.jpg)
Військовий дніпропетровської 108-ї окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ на псевдо “Борман” отримав нагороду від Залужного “Хрест хоробрих”. Про це повідомили на офіційній сторінці тероборони, передає “Наше місто”.
“Це одна з найкращих нагород від генерала Залужного, і вона цілком заслужена «Борманом», – вважають в командуванні батальйону. – Адже саме він створював аеророзвідку нашого підрозділу.
Вадим на бойове псевдо «Борман», був директором магазину “Фокстрот”. До 108-ї окремої бригади ТрО прийшов добровольцем. Починав військову службу звичайним піхотинцем.
![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2023/10/395961070_315377031239299_2432075952544696950_n-441x662.jpg)
“Коли я був простим стрільцем, нам дуже хотілося розуміти, що відбувається на полі бою, і ми з товаришем вирішили придбати БПЛА «Мавік», – розповідає Вадим. – Скидалися всією ротою, залучали волонтерів, зрештою додали чималу суму власних коштів. Так придбали квадрокоптер і вже з ним почали тренуватися і працювати. Нашу ініціативність та успіхи побачило командування і запросило в батальйонну аеророзвідку”.
На рахунку Вадима та його побратимів близько десяти одиниць ворожої бронетехніки.
Також “Борман” був нагороджений нагрудним знаком “За зразкову службу” Міністра оборони України.