Skip to content

Був «людиною-запальничкою»: в бою під Донецьком загинув Герой з Кривого Рогу

Валерия Федоренко

Був «людиною-запальничкою»: в бою під Донецьком загинув Герой з Кривого Рогу

У Кривому Розі повідомили трагічну новину. Боронячи нашу країну, в бою на Донеччині загинув військовий з Кривого Рогу. Про це повідомляє сайт «Наше місто».

Стало відомо про трагічну втрату. 12 жовтня біля Новомихайлівки на Донеччині загинув військовий Іван Гребенюк, який родом з Кривого Рогу.

До повномасштабної війни Іван працював на підприємстві «АрселорМіттал Кривий Ріг» модельником дерев’яних моделей у фасонно-сталеливарному цеху. Як розповідають колеги, для Івана це була не робота, а справа життя.

«Іван був людиною-«запальничкою» – яскравий, емоційний, щирий, відкритий та добрий. Він з тих людей, яким можна зателефонувати вночі та попросити допомоги, і він прилетить, примчить, допоможе. Завжди з усмішкою, знайде тепле слово для кожного – таким ми його запам’ятаємо. Загинув справжній чоловік, людина, яких так мало у нашому житті. В цеху важко переживають цю втрату. Ми втратили більше, ніж колегу, ми втратили друга», – розповідають колеги загиблого воїна.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого Героя, який до останнього подиху захищав нашу країну та народ від загарбників. Вічна пам’ять.

Категорія: Війна, Новини Дніпра

Позначки: 

Поділитися: