Skip to content

Процвітатимуть під егідою Скорпіона: чотири знаки Зодіаку, яким пощастить

Анна Диброва

Процвітатимуть під егідою Скорпіона: чотири знаки Зодіаку, яким пощастить

Період Скорпіона, з 21 жовтня до 21 листопада, стане найвдалішим періодом для кількох знаків Зодіаку, про це пише сайт «Наше місто».Гороскоп на найближчий місяць обіцяє вдалий період одразу кільком представникам зодіакального сузір’я.

Рак

Раки – найемоційніші знаки серед своїх побратимів. А Скорпіон – прожектор їхньої інтуїтивної майстерності. У найближчі кілька тижнів Раки виявлять, що можуть ще глибше зануритись у свої почуття та почуття інших людей. Їхні екстрасенсорні здібності прокинуться та здивують різноманітними відкриттями. З’явиться ніби емоційний радар, який буде здатний виявити навіть добре приховані таємниці.А ще Раки зможуть подолати страхи, а енергія Скорпіона допоможе подолати сумніви та невпевненість, які накладали обмеження тривалий час. Раки стануть опорою для друзів та сім’ї, розкриється дбайливий бік знаку і вони стануть тією скелею, на яку всі спиратимуться.

Діва

Діва земний знак, однак Скорпіон стане для нього відкриттям нового світу самопізнання та самоаналізу. Настав час налаштувати свій практичний розум на роботу та скласти ретельні плани на майбутнє.Енергія Скорпіона посилить гострий інтелект Дів, дозволить піднятись над метушливою буденністю і побачити багато нового навколо себе з кристальною ясністю. На шляху представників цього знаку ніби з’явиться потужний прожектор, який допоможе приймати правильні рішення та зміни у житті. Варто пам’ятати що диявол криється у дрібницях, тому уважно придивіться до дрібниць.

Козеріг

Для Козерогів сезон Скорпіона підкреслить необхідність переоцінки довгострокових цілей та амбіцій. Інтенсивність Скорпіона надихне потужні стратегічні кроки в особистому та професійному житті Козерогів, так би мовити – запалиться вогонь, який наблизить до успіху.Козероги знайдуть у собі сили подолати перешкоди та перепони, які стримували тривалий час. Непохитна рішучість займе важливе місце і розпочнеться ідеальний період для досягнення цілей – фінансових, кар’єрних та особистих. Прийміть цю нову енергію.

Риби

Це наймрійливіший знак Зодіаку, але в сезон Скорпіона з’являться шанси потонути у своїх емоціях. Як усі водні знаки, Риби мають унікальний зв’язок зі своїми почуттями. І найближчі тижні змусять поринути у внутрішню містику. Інтуїтивна та чуйна натура Риб досягне межі та дозволить стати емоційним детективом.Настав час зустрітися зі своїми емоціями віч-на-віч. Розкрити приховані істини та виявити, що почали розуміти людей на новому рівні. Прийміть цей потік емоцій і спостерігайте, як ви стаєте сильнішими.

Категорія: Афіша, Новини Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: