Skip to content

Є великий дефіцит водіїв: як автотранспортні підприємства Дніпра готуються до роботи взимку

Валерія Доброта

Є великий дефіцит водіїв: як автотранспортні підприємства Дніпра готуються до роботи взимку

Ця зима очікувано буде найскладнішою для автопарків за весь період незалежності України. Окрім несприятливої економічної ситуації, складнощами із закупівлею автозапчастин для автобусів, є і дефіцит водіїв. Попри все АТП Дніпра готуються якісно перевозити пасажирів узимку: закуповують зимову гуму, проводять заміну мастил та всіх технічних рідин, проводять огляди опалювальних систем та елементів ущільнювачів салону. Цей процес триває з вересня, повідомляє сайт «Наше місто» з посиланням на прес-службу міськради.

«До кінця жовтня 95 % автопарку буде повністю готові до зими. Це близько 100 автобусів. Але, мушу сказати, ситуація непроста. З економічних міркувань на маршруті № 101-А та № 107 великі автобуси частково замінені на автобуси середньої місткості. Також підприємство відчуває дефіцит кадрів та коштів. Усі матеріали значно подорожчали в порівнянні з минулою зимою. Тому підготовка до зими частково здійснюється за кредитні кошти, які, зрозуміло, потрібно буде повертати», – розповів  Михайло Клокун, директор автотранспортного підприємства.

У Дніпрі працюють 92 міські автобусні маршрути. З них 87 обслуговують приватні перевізники (11 автотранспортних підприємств). Ще 5 маршрутів є комунальними. Щодня у рейси виходить близько 700 автобусів, які перевозять у середньому близько 300 тис. пасажирів, з них приблизно 60 тис. пільговиків.

Категорія: Війна, Новини Дніпра, Транспорт в Дніпрі

Позначки: 

Поділитися: