Skip to content

Без мільйона краще не ходити: у Дніпрі на «Озерці» яйця та м’ясо продають по золотими цінами (відео)

Редакція "Наше мiсто"

Редакція "Наше мiсто"

Яйця та м’ясо за золотими цінами. Восени чимало продуктів харчування дорожчає через сезонний фактор. Втім, від початку повномасштабної війни на вартість впливає ще й перебіг подій на фронті. Українські економічні експерти кажуть, з жовтня до грудня споживацька ціна на яйця буде високою. Також можуть подорожчати і м’ясні продукти. Журналісти «Наше місто» вирушили на «Озерку», щоб дізнатись, які зараз ціни на м’ясо.

На питання: “Чи варто чекати подорожчання м’ясних продуктів?” Ми отримали різні відповіді. Порівняно з минулим місяцем у ціні вже піднялося сало. Також здорожчала яловичина. Свинину та курятину поки, що можна придбати за старою ціною.

У свою чергу,  покупці стверджують – ціни на м’ясну продукцію наразі високі. До цього намагаються ставитися з розумінням та за можливості намагаються торгуватися.

Наразі ціна на яйця дійсно піднялася. Загалом порівняно з минулим місяцем яйця подорожчали на 10-15 гривень. І це ще не межа, впевнені продавці.

Як стверджують економічні експерти, подорожчання яєць – це звичайне сезоне явище. Пов’язано це з тим, що у холодну пору року кури несуться набагато гірше.

Щодо м’ясної продукції у майбутньому ціни на курятину не повинні зростати, проте очікується подорожчання яловичини. Також може збільшуватися вартість свинини, адже нещодавно на фермах Київської області пройшов спалах свинячої чуми.

Ціни на яйця та м’ясо будуть зростати до новорічних світ. При цьому здешевлення, ймовірно, відбудеться вже  у другій половині січня, коли на продукцію впаде попит.

Категорія: Важливо, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: