Skip to content

Письменниця з Нікополя втратила чоловіка: на війні загинув Герой Олександр Дейна

Письменниця з Нікополя втратила чоловіка: на війні загинув Герой Олександр Дейна

На фронті загинув чоловік письменниці з Нікополя Анни Дейни. Трагічну новину повідомила жінка у себе на сторінці в Фейсбук, повідомляє сайт «Наше місто».

Анна Дейна – молода письменниця з Нікополя, яка пише україномовну прозу. Жінка має медичну освіту, якийсь час працювала в Нікопольській лікарні.

Чоловік Нікопольської письменниці теж з родом з цього міста. Як відомо, раніше він працював на заводі феросплавів. У Анни та Олександра Дейна є маленький син, який тепер залишився без батька.

Про смерть чоловіка письменниця повідомиила на своїй сторінці в соцмережі.

«14 жовтня 2023 мій чоловік, Дейна Олександр, позивний Світанок, загинув на фронті. Деталі про поховання будуть в окремому дописі. Наразі ще нічого не кажуть. Писати важко. Хочеться сказати дуже багато… Дякую всім за підтримку», – написала Анна.

За нещасливим збігом обставин у день смерті Олександра його брат, Станіслав Дейна, отримав важкі поранення. Чоловік втратив ногу, отримав переломи та контузію ока з потраплянням уламка.

Щирі співчуття рідним та близьким загиблого Героя, який до останнього боронив нашу землю від загарбників. Вічна пам’ять.

Категорія: Війна, Новини Дніпра, Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: ,

Поділитися: